• 39'unda newells old boys forması ile bırakacaktır.
  • fiziksel durumu düşünülerek cevap verilmesi gerekiyor.

messi kusursuz bi vücut dengesine sahip ve bildiğimiz kanat oyuncularından farklı olarak uzun pas kısa pas şut frikik gibi konularda günümüzün en iyisi. herkes ronaldonun kaslı vücudundan bahsediyor doğru ama bu adamda göt göbek salmış bi adam değil. o kadar stoperle boğuşabilmek için muazzam bi güc ihtiyacı var ve görüyoruz ki bu kendisinde var. emrenin 39 yaşında olduğunu ve türkiye liginde olduğunu düşünürsek kendisi 38-39 yaşına kadar avrupada oynayabilir. cok diri bir vücudu var. ha 39 yaşına kadar senede 50 gol 30 asist yapabilir mi ? bence hayır. ama sanırım 37 yaşındaki istatistikleri bile 35 gol 15 asist civarında falan olacaktır. tabi başına bi hoca gelir bi yapılanmayla kadroyu dizayn eder ve messiyi santraforun arkasında serbest görevle oynatırsa messiden takım savunmasına yardım yapmasını beklemeyip sadece kaleye odaklanmasını isterse ve messi de iyi calışırsa ki çalışır, 38-40 arası yaşta barcelonada bırakacaktır ve kariyer istatistikleri muhtemelen 950 gol 350 asist gibi bir şey olacak. favlayın bırakırken bakarsınız.
  • kaç yaşında bırakacağını filan bilmiyorum. tek bildiğim bıraktığı gün futbol asla bir daha eskisi gibi olmayacak, onun gibisi gelmeyecek. bence o gün dünyada yas ilan edilmeli, bayraklar yarıya indirilmeli.
  • ronaldo denilen kazmadan önce bırakmalı, kapak olur.
  • 2026 dünya kupası'nı zorlayacağını düşünüyorum. dolayısıyla. 39 yaşında bırakacaktır.
  • avrupa - 34 / 35

abd - 40
  • böyle efsane futbolcuların sağı solu belli olmaz, pat diye yarın bırakıyorum da diyebilir.
  • kendisi fizik gücünden daha fazla teknik ile var olan bir efsane olduğu için rahat 40 yaşını görür. sıkılır bırakırsa o ayrı.
  • 40+ şeklinde gerçekleşecektir. gençliğinde kazandığı paralarının bilmem kaç katını 35 + 40 yaş arası çin veya abd liginde kazanacaktır.
  • 44 demedi demeyin
hesabın var mı? giriş yap