• clean air serisi muhtemelen ükeden çekilmekte olan şampuan markası.

6 aydır watsons gördüğümde hedefe kilitlenmiş gibi serinin bulunduğu rafı arıyorum. ne yapalım kanadadan mı getirtelim, ikamesi olmayan şampuan mı olur
  • herhalde bir üründen ancak bu kadar memnun kalabilirdim.
    hani parayı verdim ama değdi dedirten cinsinden. ilk yıkıma da bile etkisini hissettiren şampuandır. saç derisini ve saçı gerçek anlamda temizliyor. arındırıcı etkisi sayesinde duştan sonra resmen hafifleyip, ferahlıyorsunuz. çabuk yağlanan saçlar, boyalı/işlem görmüş saçlara kesinlikle tavsiye ederim.
    15 günde 2 kez saçımın rengini açtırmak zorunda kaldığımda saçıma tek iyi gelen sampuandı.
    saç kremi ise asla ağırlaştırmıyor ve yağlandırmıyor.
    kısacası şampuan ve saç kremini kullanın 1 ay olmadan etkisini görüceksiniz.
  • o kadar pahalı olmasına rağmen kepek sorunu yaratan lanet şampuan. neyse ki indirimli almıştım. övgülere aldanmayın.
  • live clean monoi oil şampuanı watsonstan indirime girdiğinde aldım. yerine göre her gün ya da gün aşırı olmak üzere kullanmaya başladım. saçımı yumuşacık ve parlak yaptı, kokusunu oldukça sevdim. ayrıca saçımda normalde yaşadığımın aksine daha az kırılma olduğunu gördüm.söylediklerime ek olarak, hayvanlar üzerinde test edilmemesi, paraben içermemesi ve geri dönüşümlü ambalaja sahip olması ürünü almanıza neden olabilecek özelliklerden birkaçı. kesinlikle almanızı tavsiye ediyorum.
  • rabbit ralph videosunun yayılmasıyla “ben artık vegan ürün kullanacağım” demem sonucu kullanmaya başladığım şampuan. her gün saçlarımı yıkadığım için günlük kullanıma uygun olan monoi oil şampuan ve coconut milk saç kremini tercih ettim. hiç de pişman olmadım. saçlarım inanılmaz sağlıklı bir görünüme sahip oldular. fiyatına gelirseeek son zamlarla birlikte cep yakacak cinsten ne yazık ki… indirim kovalamaktan ya da market şampuanlarına dönüşten başka çare yok gibi duruyor
  • elma sirkelisi haftada 1 gün kullanılmalıdır. saçtaki bütün yağı kiri söküyor çünkü.
  • hemen gaza gelmek istemem ama birkaç kullanımda dermatitli saçlarımdaki kaşıntıyı ve döküntüyü azalttı gibi. zamanında sirkenin iyi geldiğini duymuştum zaten onunla birlikte temiz içeriği birleşince iyi bir ürün çıkmış ortaya.
  • memlekette sadece kremi kalmış marka. bi şampuan bi ülkeden niye çekilir ya sen sony misin kiminle pazar yarışına yenilmiş olabilirsin allah aşkına (bkz: geri dön tülay)
hesabın var mı? giriş yap