• hayatımda gördüğüm en ilginç viral reklamı yapmış olan firmadır:

http://hizliresim.com/zaeodb

(hiçliğin ortasındaki bir elektrik atölyesinde bir dakikalığına görünüp kayboldu. çok acayip.)
  • adsl hizmeti dahi alamadigim sokakta coldeki bir vaha gibilerdi. yaklasik iki hafta oldu fakat su anda:

internet yok

numara kullanilmamaktadir diyor

ınternet sitesine ulasim yok

lan?!!??
  • dijital dünyada mutlaka bazı sorunlar her zaman oluyor. ama ben kendi adıma yerel bir servis sağlayıcı ile gayet memnunum lodosnet'ten. evet hızı diğerlerine göre daha yavaş ama yapamadığım hiç bir şey yok 8 mbit'le video izliyorum projelerimi uygulayabiliyorım, müzik dinliyorum ayrıca sınırsız akk ile her şeyi indiriyorum. en önemlisi ise arıza durumunda bir telefon kadar uzaktalar. en geç 3 saat içinde sorunu ortadan kaldırıyorlar. kendi adıma müsterihim.
  • dün itibariyle kullanmaya başladığım internet servis sağlayıcı.

binamızda türk telekom altyapısı bulunmaması nedeniyle çevremden aldığım tavsiyeler sonucunda kendilerini tercih ettik. akşam 17.00 civarında gelip binaya cihazlarını kurmaya başladılar. kurulum bitip internete bağlandığımda saat 21.00'ı geçmişti. bu sürenin büyük bölümü modemimin ayarlarını yapmakla geçti.

kuruluma gelen arkadaşlar yanlarında kurulum ücretine dahil olan bir modem ile geldiler. kendi modemimi kullanmak istediğimi söyleyince modemin ücretini düştüler. kendi getirdikleri modemin tüm ayarları hazır olmasına rağmen 2 saate yakın bana ait olan modemi ayarlamak için uğraştılar. bu modem çalışmıyor bizim modemi takalım deseler inanacak duruma gelmiştim ama sağolsunlar sonuna kadar uğraşıp hallettiler.

evimizde telefon hattı sadece salonda bulunmakta. modem oraya kurulduğu taktirde evin büyük bir bölümünden wifi çekmeyecekti. bu probleme de güzel bir çözüm bularak modemin evin ortasına hiç bir kötü görüntü olmayacak şekilde yerleştirdiler. türk telekomdan veya başka bir iss'den hizmet almaya kalksam kimse nu kadar uğraşmazdı sanırım.

12 mbit akk olayan 60tl ücretinde olan paketi kullanmaya başladık. paketler ve ücretler her il için farklılık gösteriyormuş. ben bolu'da yaşıyorum. hizmetleri de ilgileri kadar iyiyse türk telekom altyapısı gelse de kullanmaya devam ederim.
  • kontörlü internet sağlayıcısı. apartmanımızda 2018 yılında altyapı olmadığı için başvurduk. 5 aydır 8 mbit akk siz taahhütsüz internet kullanıyoruz. bi ara sürekli atma sıkıntısı olmuştu, 2 kere aradık düzelttiler. fazla sıkıntısı yok, dediğim gibi ön ödemeli şekilde ilerliyo, 30 60 90.. günlük bakiye alıp kullanıyosunuz.
  • güncel olarak kullanan birileri yeşillendirebilir mi?

çöp. çöp üstü çöp. 1 2 haftadır internet bi yavaş bi hızlı. hızlı dediğimde zaten 8 mbit. çaremiz yok diye kullanıyoruz, lanet olsun ki altyapı yok. bu ülkedeki iş ahlakının ben...

edit: bir aydır sövmediğim gün olmadı sanırım. en az 2 günde bir aradık 3 hafta boyunca, arkadaşlara iletelim arkadaşlara iletelim dediler. en sonunda "kimseye bir şey ilettiğiniz yok, adam gibi çözün şu problemi 3 haftadır 2 megabit internet kullanıyoruz" dedim, ertesi gün çözdüler. 4 5 gün normal kullandık (normali 8 mbit), şimdi yine boka sardı. hız testi yapamıyoruz internette. yarın itibariyle arayıp iptal edicem aboneliği, bunlara para yedirdiğimiz sürece milleti dolandırmaya devam edicekler.
  • sorunlarda kesinlikle destek vermeyen anca sacma sapan bahaneler uyduran, bağlantıları bazı sitelere hic ulasamayan, kendi omurga ve sistem sorunlarını sonuna kadar inkar eden leşo bir internet firması. uzak durun bunlardan.
  • sitelerinde acayip reklamları olduğu doğrudur. bu brazzers virali ile nereye varmak istemektedirler? görsel

bütün aksaklıklarına rağmen tercih ettiğimiz isp'dir. çünkü kontörlü yapısı sayesinde firma sizin aboneliğinizi iptal ettirmemek için taklalar atmaz, uğraştırmaz. zamanında vodafone'dan bu yönüyle tiksinmiştim. şimdi tekrar öyle bir faturalı olaya girişmem.
  • altyapısı bulunmayan yerlerde kurtarıcı olduğu iddaa edilen bir firma. güncel olarak kullanan yazarlar varsa yeşillendirmesini beklemekteyim.
hesabın var mı? giriş yap