• tahmin edileceği üzre londra'nın basketbol takımı. aman allahım bu ne yaratıcılık.
  • uleb ilk kuruldugunda takim sayisi yeterli olmadigi icin mecburen alinan, ustune ustluk bir de 3 yil ust uste lige katilma garantisi verildigi icin bu sene de izlemek zorunda kalacagimiz takim. britanya ekolunu (!) basariyla temsil edebileceklerini dusunuyorum..
  • carlton myers'ın cıktıgı takım desem affedebilir mi beni holiganlar??
  • epey dandik bir ingiliz takımıydı. türk takımlarıyla da euroleague dahil olmak üzere alt kupalarda da karşılaşmışlardı, 20 sayıdan az fark yediklerini anımsamıyorum. tek sempati duyulası olayları bir iki sene haribo ön adı taşımalarıydı.
  • sikko bir ingiliz basketbol takımı. olmasa da olur.
  • 2001-2002 sezonunda euroleague'de oynamış ingiliz takımı. grupta oynadığı 14 maçı da san marinovari skorlarla kaybetmişlerdir. yedikleri en az fark içeride oynadıkları peristeri maçı olurken (12 fark), en ağır mağlubiyeti istanbul'da ülkerspor'dan 43 sayı farkla almışlardır.
  • 2001-2002 sezonunda ilk ve son defa euroleague'de yer alıp, 14 maç sonunda -356 averaja ulaşmışlardır. 2009 yılında yerel ligden çekilmiş ve kapanmıştır.
hesabın var mı? giriş yap