• impossible things#2 adlı parcasi, arkadan gelen daktilo sesleri, caniiim bir glasgow aksani...asmıs bir proje.sahane
 • bir parçanın istediğiniz bölümünü sürekli tekrar ederek çalmanızı sağlayan bir alet...
 • vanilla sky'ın soundtrackinde de yer alan bir güzel müzik olayı
 • looper; belle and sebastian ın basçısı olarak tanıdığımız stuard david in belle and sebastian dan ayrılma sebebi, elektronik-deneysel bir projedir. grubun 4 albümü ve 3 single ı bulunmaktadır. who's afraid of y2k? ve up a tree aynı yılda* piyasaya çıkmıştır. en başarılı şarkılarından biri olan impossible things 2 içinde the boy with the arab strap ezgileri taşıyan up a tree albümünde yer almaktadır. 2000 yılında piyasaya çıkan the geometrid albümü elekroniğin daha çok hissedildiği bir albüm olmuştur. modem song, my robot, tomorrow's world albümdeki çarpıcı şarkılardandır. the snare albümünde ise şarkılar trip hop a daha yakındır ama the geometrid kadar başarılı bir albüm değildir.

  stuard david, belle and sebastian ı sevmediğini hep dile getirirdi. looper la istediği başrıyı elde edebilir mi bilemeyiz ama elektronik müzik yaparak daha mutlu olduğunu albümlerinden rahatca anlayabiliyoruz.
 • (bkz: mondo'77)
 • rian johnson'ın the brothers bloom'dan sonra merakla beklenen filmi. şimdilik kesinleşen cast arasında joseph gordon-levitt ve bruce willis var. ikisi de aynı karakterin farklı yıllardaki halini canlandıracaklarmış. twitter vasıtasıyla biraz bahsetmiş johnson filminden:

  "looper is a time travel movie, set in a near future where time travel doesn't exist but will be invented in a few decades. it's pretty dark in tone, much different from bloom, and involves a group of killers (called loopers) who work for a crime syndicate in the future. their bosses send their targets hogtied and blindfolded back in time to the loopers, and their job is to simply shoot them in the head and dispose of the body. so the target vanishes from the future and the loopers dispose of a corpse that doesn't technically exist, a very clean system. complications set in from there."

  bu da bonus:
  http://www.cinematical.com/…ons-and-dishes-on-loop/
 • 2012 yılında gösterime girmesi bekleniyor.

  (bkz: http://www.imdb.com/title/tt1276104/combined)
 • yeni kareleri yayınlanmıştır. merakla bekliyoruz, umarım türkiye'deki dağıtımcılar bu filmi es geçmezler ve çok geçmeden izleyebiliriz.

  http://collider.com/…tt-looper-movie-images/153037/
 • joseph gordon-levitt'ten bruce willis yaratmaya çalışırken bir john travolta doğurmuş lohusa.

  http://collider.com/…-levitt-looper-movie-image.jpg

  tıpış tıpış izleyeceğimdir yine de açıkçası galiba belki.
 • teaser'dan gördüğüm kadarıyla joseph gordon levitt'in afedersiniz götüme benzediği ve o kadar prostetik ve makyaj altında o güzelim oyunculuğunu gösteremediği film olacaktır. ancak brick'ten ötürü kendisine ve rian johnson'a olan sevgim ve güvenim devam etmektedir. inşallah bana bu dediklerimi yedireceklerdir. hala umudum vardır.
hesabın var mı? giriş yap