• (bkz: tom scavo)
  • hayatım boyunca hep arayıp da gerçekte nedense bulamadığım ideal kadın tipi... evlenmek istiyorum onunla. fedakar ama aynı zamanda prensipli, doğrularından geri adım atmayan çok şık bir karakter. seviyom... hem de çok

(bkz: aşık olunan dizi karakterleri)
  • sürrealist dizi desperate housewives'taki en gerçekçi, en sevimli ve en eglenceli karakter. felicity huffman gerçekten döktürmektedir ve nitekim emmy ödülünü de bileginin hakkıyla almıstır, çocukları yüzünden kafayı yemiş, kariyerini mahvetmiş bu tatlı kadını canlandırırken. sinir krizi geçirirken de ayrı bir sevimlidir. iyi okul mezunu, kariyer yapmak isteyen pek cok kadının korkulu rüyasıdır işi bırakıp bir sürü yaramaz çocukla uğraşmak ama bu durum onun sempatikliğiyle o kadar korkunç görünmez.
  • 3 canavar erkek çocuğunun sempatik annesidir kendileri ve 6 yıllık evhanımlığından sonra iş hayatına hem de reklam sektörüne bir geri dönüş yaşayacağını demin cnbc-e'den öğrendiğimiz dizi* karakterdir*. hem süper bir anne hem de başarılı bir işkadını olunabileceğinin en güzel* kanıtı olacaktır, şahsen*
  • gerçek hayatta denk gelinirse hiç düşünmeden elinden tutulup nikah dairesine götürülmesi gereken muhteşem insan.izlerken sarılıp öpesi gelir insanın.
  • tom cavos, pardon, tom scavo ile evlidir. nur topu gibi golf sopalari vardir.
  • (bkz: terry schiavo)
  • her anlamda hayranı olduğum çalışan, anne, eş, arkadaş, kız kardeş, kadın....
  • 5. sezon veletleriyle yine mükemmel bölümlere konu olan kadın.. herkes değişiyor bir kendisi tavıralrından taviz vermiyor, hastasıyız..

--- spoiler ---

veletleri büyüdü, facebook'a üye bile oldu kendisi.. o kadar diyeyim..

--- spoiler ---
  • susan'ın sakarlıklarının dışında dizide beni en çok güldüren karakter. çok seviyorum kendisini. aslında yazılacak çok diyalog var ama ben şunu yazayım sadece;

--- spoiler ---

lynette yoga yapmaya gider ama listenin dolu olduğunu ve bir daha ki sefere daha erken gelmesini söyleyen bayanla şu konuşmayı yapar;

lynette: ah, lauren, 4 çocuk annesiyim. bugün 5'te kalktım, öğle yemeklerini ve kahvaltılarını hazırladım, ikizleri okula bıraktım ve bütün caddeleri kucağımda bebek ve yanımda hasta bir çocukla geçtim. bana planlarımı erkene almamı söylemek, kanatlarımı çırpmamı söylemek gibi bir şey ve bana başkasının böyle akıl vermesi daha da çılgına çeviriyor ki yoga beni rahatlatan tek şey, buraya vaktinde gelmem yetmiyor ve içeri giremiyorun. sen bana daha erken gelmemi söylüyorsun. bu bir kısır döngü. nasıl çalışıyor anladın mı?

görevli bayan: anladım ama kuralları senin için bozarsam, onları diğer anneler içinde bozmam gerekir ve sonra kurallara gerçekten uyan diğer anneler bana çok kızarlar ve ben de onlara karşı tekrar sinirlenirim ve böylelikle dergimi okumaya vaktim kalmaz. nasıl çalışıyor anladın mı?

veee yüzyılın en güzel bedduası geliyooor;

lynette: umarım bir gün, bir sürü çocuğun olur.

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap