24 entry daha
  • eski oyunu yeni motora aktarmışlar. 2010 yapımı oyunu full ayarlarda 60 fps'de kasmasını görmek üzdü ama 2020 yapımı oyun gibi bakmak lazım.

oyunda çok sağlam bug'lar var. oyuna ilk başladığımda uçan adamlar karşıladı mesela. karakterler bolca olmaması gereken yerlerde bulunuyorlar. toplam 12 saat civarı oyun süresinde 2-3 kere sağlam çöktü. grafik kartıyla ilgili bir durum olduğunu söyleyebilirim. motor/oyun optimizasyonu yerlerde sürünüyor.

uzmanı değilim ama textureların yeni olmadığını düşünüyorum. efektler falan tamam ama texture'lar günümüze uygun değil gibi. ha 1950 civarı geçen oyunda texture derdim yok aslında. o arabalar, o yollar ve zamanı güzel yansıttığını düşünüyorum.

bu arada ben bu oyunu 2010'da oynadım. ama unutmuşum. 2020'de baştan bir daha oynadım. konusu gerçekten çok güzel. oynanış da hiç fena değil sürüklüyor. sadece ana oyuna odaklandım ve bitirmek için bitirdim. medium ayarlarda hiç zorlamadı desem yeridir ama bazı sahnelerde 60 tane adam öldürdükten sonra tekrar baştan başlamak yok artık dedirtti. öyle zorlayacak bir boss savaşı falan da yok desem yeridir. zorluk sadece elemanların fazlaca gelmesiyle yapılmaya çalışılmış.

9-10 saat vaktiniz varsa gayet güzel vakit geçirtir gibi görünüyor. şimdi mafia 3'e doğru yol almak istiyorum. ama onu da başladım da sarmadı gibi hatırlıyorum. bakalım artık kısmet.
  • sanırım konsol portu başarısız olduğundan gömülmüş ancak pc cephesinde görüntüler enfes gözüküyor.

https://www.youtube.com/watch?v=n73a-g_ukqy
21 entry daha
hesabın var mı? giriş yap