• ayrica etekli korseleri, ve sutyen ici meme buyutme aparatlari da mevcuttur, kandirikcilarin hizmetindedir.
  • kucuk goguslu zayif bunyeleri prenses gibi gosteren camasir markasi. ayrica fiyatlarinin da gayet normal olmasi sebebiyle tercih edilebilir. vucut hatlarina en guzel uyum saglayan gecelikleri yine bu markada bulabilirsiniz.

sirti acik kiyafetler icin ozel sutyenleri var.

seamlesslari da var.

gogus uclarina yapistirilabilir cicekleri mevcuttur.

gelinlik alti camasirlarda da en basarili marka bana gore.

edit: simdi dusundum de, bir kisi icin en basarili marka, onu en mutlu eden markadir. elbette magic form'dan daha kaliteli markalar mevcuttur. bu nedenledir ki entry basinda kocaman bir "bence" bulunmaktadir.

cicek olayi benim uydurmamdir ayrica, soranlar icin ekleyeyim.
  • boyner mağazalarında birçok çeşidini rahatlıkla bulabileceğiniz, fiyatına göre oldukça kaliteli ürünlere sahip marka.
  • istanbul sanayi mahallesinde outlet mağazası vardır. ancak pazarları kapalı olduğu göz önüne alınmalıdır.
  • istanbul sanayi mahallesindeki outlet mağazasında 3 alana 1 bedava kampanyası vardır.
    bu harita ile kaybolmazsınız.
  • temelleri çetin ercengiz tarafından 1952 yılında adapazarı’da atılmış olan iç giyim markası. türkiye genelinde 200’e yakın bayisi ve nişantaşı’nda da konsept mağazası bulunmaktadır.
  • yillardir kullandigim marks&spencer sutyenlerinin artik 6ayda yamuldugunu gorunce bugun ilk defa denemek amaciyla aldigim sutyen markasi. yerli oldugunu okuyunca sasirdim.
    ılk denemede cuk diye oturdu, cok guzel toparladi ve rahat ettirdi.

ısbu entry 3-5 ay sonra editlenecektir, sutyenin agzi burnu kaydi mi yoksa ilk gunku gibi mi.

edit: kac yil gecmis, editlememisim.
    straplez olan bir modelini almistim (askili da kullanilabiliyor), kac kere yikanmasina ragmen seklinde, tutusunda bir degisiklik olmadi. agzi burnu kaymadi. oldukca memnunum.
hesabın var mı? giriş yap