1191 entry daha
  • kadınlığını erkeğin, erkek egemen kültürün baskısından uzak yaşayabilen kadındır. erkekler tarafından beğenilmek kaygısı ile davranmıyordur. bize, biz erkeklere kadının yalın yanını göstermek istiyordur. ya da hiç böyle bir endişesi yoktur da sadece kendi doğallığında yaşayıp, erkekliğinin doğallığına ulaşmış bir erkekle, eğer anlaşabilirse, bir ömür yaşamak istiyordur. olduğu gibi bir kadındır. olmadığı gibi değil.
  • henüz rahme düşmeyendir.
  • vucudu guzeldir. kilosunu ve cirkinligini makyajla kapamaya calismiyordur
  • silmeye üşendiğim için yapmıyorum genelde. bakımsız da değilim asla!
    bebek poposu gibi olan cildimle gurur duyuyorum.
  • evlenmiş olabilir
  • makyaj yapmak zorunda olmadığının bilincinde olan kadındır.
    ben bir kadını öperken makyaj malzemesi yalamak istemiyorum mesela. sırf makyaj yapıyor diye tercih sebebim de olmaz hiçbir kadın. hatta bence makyaj malzemeleri yasaklansın. böylece hayvan deneyi kisvesi altında yapılan işkenceler de son bulur. bir taşla iki kuş.
  • makyaj yapan kadın kadar normaldir. kadın kendini nasıl iyi hissediyorsa öyle davranmalı.
    birgün makyaj ister bir gün istemez. çokta şeyetmemek lazım yani...
  • yaz gelmiştir. makyajlı günlerde yüzü gözü yersiz yağlanıyordur. bıkmıştır. umursamıyordur. falan. filan...
  • beni olduğumdan farklı gösteriyor ve o benim gerçek halim değil bu yüzden rahatsız oluyorum makyaj yapmak zorunda kalınca. ayrıca yakışmıyor.
  • yaşı 15-40 arasındaysa kendine güvenen kadındır. candır
1821 entry daha
hesabın var mı? giriş yap