şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'de pek tanınmayan popçudur.

şarkıları ve klipleri başarılı olmakla beraber, seside güzeldir. ayrıca kendinden kallavi olarak büyük birçok şarkıcı ile düetleri de mevcuttur.

instagram paylaşımların edindiğim izlenimlere göre herhangi bir apaçi davranışı da yoktur.
  • yazmayım yazmayım dedim ama olmuyor. beni yeniden riki dinleyip ispanyolcaya aşık oldugum ortaokul yıllarıma döndürdü. nasıl bir tatlılık nasıl güzel ses saç sakal öldürücü.

kendisi her konserde sahneye çıkardıgı bir hayranına sarmaş dolaş şarkı söyleyip sonunda öpüşüp sonsuzluğa uğurlamakta.

şu videoyu izlerken nefessiz kaldığımı bilirim.

bir sözlük teyzesini getirdiğin hale bak maluma beybi. beybi beybi. **

tanım: gerçek adı juan luis londoño arias olan şarkıcı.
  • medellin klibinde yürekleri yakmakta olan şarkıcı. uzun zamandır bu kadar taş olan bir erkek popçu görmemiştim tütütütü maşallah diyorum sadece.

bildiğin keko ama çok yakışıklı, fena düştüm kendisine.
  • hatunlarin efendi yerine piç tercihindeki piçe benzeyen şarkıcı.
    ama sesi güzel.
  • çok yakın bir kankimle kendisini ricky martin'e benzetiyoruz. tabi ki gay olması açısından hahaha. ellerimiz ovuşturduk come out yapacağı günü bekliyoruz. zaten bence ricky martin ve marc anthony ile kiristiriyor.
  • bul beni kyk yı birlikte yiyelim
  • pop değil (bkz: reggaeton) müzik şarkıcısıdır. şarkılarındaki ortak sözler ise maluma baby , muah ve pretty boy nidalarıdır. eğlenceli ve kıpır kıpır şarkılara sahiptir kendisi. (bkz: corazón), (bkz: el préstamo). ayrıca düet şarkıları da gayet keyifli. ricky martin , thalia ve shakira düet yaptığı bazı aynı tarz şarkıcılardır.
  • keko meko ama bayaaa yakışıklı çocuk. madonna teyzem sağolsun sayesinde keşfettim. ma lu ma da annesi babası ve ablasının isimlerinin ilk 2 harfinin şeysiymiş bu da böyle gereksiz bir bilgi..........
  • dunyanin en rukus giyinen popcusu olmasa seksi adam aslinda. soyle sadece boxerli teshirdigi bi klibi falan yok mu ya?
  • 11 pm

que conmigo tú te ves mejor
    que en mi carro tú te ves mejor