• this is us adlı dizide izliyorum. hala çok güzel be. hep beğenmişimdir. gençlik dönemi, şu anki hali hala çekici. hiçbir zaman çağdaşları (christina, britney) gibi sansasyonel olmadı. bana göre this is us adlı dizide gerçekten başarılı. en iyi şarkısı in my pocket ...
  • tarzan&jane isimli 2002 yapımı disney filminin soundtrack'ini seslendirmiş sanatçı.
  • this is us dizisindeki gülüşüne kurban. gözlerinin içi gülüyor resmen.

yalnız yaşlı hali hiç çekilmiyor dizide. hep flashback olan sahnelerde görmek istiyoruz.
  • this is us dizisinde görene kadar varlığından haberdar bile olmadığım, gördükten sonra ise neden daha önceden görmedim ki diye üzüldüğüm, en beğendiğim kadınlardan birisi.
  • this is us performansı çok klas olan aktrist.
    3. sezona kadar 4 farklı zaman diliminde izleyebildiğimiz bir karakteri canlandırıyor hepsinin de hakkından geliyor bence.
    bununla beraber tuhaf bir seksapelitesi de var, kıvrımları filan çok iyi.
    neyse ne diyorduk, evet iyi oyuncu.
  • vasatın bir tık üstü oyuncu buna rağmen çok hoş ve klas bir kadın.

pek çok saçma sapan, eşi benzeri yüzlerce kez çekilmiş filmleri bile sırf güzel yüzü hürmetine izlemişliğim var örnek olarak

(bkz: 47 meters down)
    (bkz: the advocates)
    (bkz: i'm not here)

şöyle bir durum var, maşallah dediğim 3 gün yaşıyor malesef umarım bu da orasını burasını silikonla botoksla falan filanla gerdirip diktirip şişirip doğal güzelliğinin içine sıçıp batırmaz..
  • asiri yapmacik ve koca agziyla basit duran bi kadin.. hillary duff in uzun boylu versiyonu.. allah kurtarsin bunlardan.. nerde irina shayk nerde bunlar.. bi an bi gicik oldum sorma..
  • january jones ile ikiz olduğunu düşündüğüm kadın.

biri esmer biri sarışın hepsi bu. this is us izlerken fark ettim bunu. mimikleri acayip benziyor.*
  • --- spoiler ---

this is us 6x13'ün sonunda çalan şarkıyı söylemiş aktristir*. neredeyse bir bölüm bile negatif manada şaşırtmamış bir dizi olarak bu bölümün sonuna direkt mandy'nin sesiyle end-credits şarkısı çakarak yine vurucu bir hamle yapmış dizidir.

"they say time will tell
    but i think it likes to keep secrets
    so we’ll wait and see
    but it’s just as well
    the years can be counted in seconds "

"and that’s fine with me" kısmını eklemedim, cause it's not fine with me, for now...
    --- spoiler ---

altıncı sezonu da son sezon yapmaya karar verenin...
  • (bkz: antony starr) ile birlikte emmy ödüllerinde hakkı yenen isimdir.
hesabın var mı? giriş yap