• içerisinde;

biftek
    misket köfte
    küp sucuk
    çeri domates
    yeşil biber
    mozerella peyniri

barındıran yeni domino's pizza mamulü.

henüz denemedim... aman tanrı!
  • içerisinde kangal sucuk bulunması halinde uyumun çılgın atacağı pizzadır.
  • bugün deneme şansına eriştiğim pizza. 10 numara 5 yıldız olmuş.

1 büyük boy pizzayı tek başıma nam nam nam nam nam nam yedim.

düşünenin yapanın beynine, eline koluna sağlık.
  • çok başarılı olmuş pizza. yemeye başlamadan önce beklentilerim çok düşüktü, belki de onun etkisi vardır. gerçekten güzel bir tadı var, başarmışlar.
  • dün akşam itibariyle 13.90 tl ye yedim kendisini. genelde tuz koymam yemeklere ama kutudan çıkan baharatı serptim biraz. tadı mı? bence başarılı olmuş bu ürün ama sosyal pizza gibi mi olur bilmem, ilk tepkiler pozitif yönde seyrediyor bakham neler olacak iyi bi ürün ortaya çıkarmışlar zannımca.
  • pozitif yorumlar üzerine verdiğim ilk siparişimin 48 dakikada elime ulaşmasıyla, 30 dakika garantisi kapsamında bedavaya getirdiğim pizzadır efenim.

tadı ondan mı bu kadar güzeldi ki acep?
  • dublex yendiğinde ellerden kollardan yağların damlaması muhtemel pizzadır. inanılmaz yağlı geldi. üstündeki etlerin yağları bir de erimiş peynire eklenince yemesi zor pizza olmuştur. ama güzeldir.
  • bugün öğlen ne yesek diye düşünürken internet sitesinde denk geldim, herkese de yedirdim bunu. ilk tepkiler fena değil, genel olarak beğenildi. dominos'u hiç sevmiyorum, çaresizlikten yiyorum genelde ama bundan sonra hangi pizzadan söylesem diye düşünmeme gerek kalmadı en azından. tahminimce bunun dublex'i ya da extra mozarellalısı daha da güzel olur.
  • bugün deneme şansını yakaladığım mük-kem-mel pizza. tek derdim köfteye pek bayılmayan biri olarak köftenin epey fazla koyulmasıydı. üzerindeki biftekler fırında kuru et** formuna geçmiş, kuru et seven biri olarak keşke köfte yerine biftek koysalardı dedim, o kadar lezzetliydi. -benim için- köfte-biftek oranı dışında gayet iyi pizza.

loveless, küçükyalı dominos'tan bildirdi.
  • reklamına aldanıp yiyecek varsa başka pizza yesin, bu kadar yağlı olan, içindeki köfte ve sucuğu mideyi bayıltan başka bir ürün olamaz. bir de böyle çiğ gibi değişik kokular geliyordu malzemelerden. 2 maden suyu içtim hala kendime gelemedim.
hesabın var mı? giriş yap