şükela:  tümü | bugün
  • aga bu ne biçim yurt, yol yok izyok, sapıklar cirit atıyor?

kendi çocuklarınızı amerika'ya, vatandaşın çocuklarını böyle allah'ın belası tiplerin insafına gönderin anca!!!
  • gene geldi klavye delikanlıları. elemanı görse yolunu değiştirecek ergenler, burda atar yapıyor. "polis gelse beni vurmadan elimden alamaz".

sakin ol şampiyon, kral sensin.
  • sabahın sekizinde nasıl bir azgınlık bu? gerçi öğleden sonra dörtte yapsa ne farkedecek, sikini kesip alnına dikeceksin. doktorlara sesleniyorum buradan.
  • o değilde kızın yurtta ne işi varmış ?
  • benim gözümde "kişi" değil, "nefes alan varlık"tır.

böylelerini üremekten ilelebet men edeceksin. bence uygun.
  • manisa'nın şehzadeler ilçesindeki bir kız öğrenci yurdunun önüne gelip, bir süre yurttan çıkan kız öğrencileri izleyen, daha sonra pantolonunun fermuarını açarak mastürbasyon yapmaya başlayan sapıktır. kaynak

edit: rezaletin videosu
  • vay soysuz köpek vay, böyle kanı bozuk sapıkları gördüğün yerde linç edeceksin. yok kızlara fiziki müdehalede bulunmamış sadece kamu davasıyla 3-5 para cezası yazıp salmayacaksın. bana denk gelse, bu orospu evladını benen tek parça halinde alabilecek delikanlı yok, polis bile gelse beni vurması gerekiyor bu konuda elimden geleni yapacağım. yeter artık lan sapılık meşru sayılamaz. ahlakçılar gelmiş yine diyen kemçük ağızlı biri olursa baştan söyleyim anasına küfür ederim. bunları normalleştirmeye çalışmayın.
  • bir kettle sıcak suyun çözmeye yeteceği olay.

video çekene kadar, kaynat suyu, dök kafasından aşağı. en yakın hastane acilinde bekle, çüküm yandı diye geleni polise teslim et.
  • metro turizm aracılığıyla yolculuk etmektedir.
  • bir çok hayvan bile bu eyleme ihtiyacı olduğunda kendi ile baş başa kalabileceği bir yeri seçer.. hayvanları tenzih ederim.
    bu canlı ise başka türlü nefes alan bişey işte. mesela devlet nezdinde adam sayılıyor, oyda kullanıyor bu vatandaş sayılıyor. anlatabiliyor muyum?