• görsel
    akıllara bu karikatürü getirmiştir.
  • geyik

ya şu tatlılığa bak. ben olsam önce onun o kıpırtılı kulaklarını ve yumuşak yanaklarını öper, sonra da tüm buzdolabını önüne yığardım.
  • adam geyiğe yiyecek ve su vermiş, ne güzel kalpli insanlar hâlâ var. izlerken hem gülümsedim hem de düşündüm. artık insanlar olabilecek hiçbir şeyi yadırgamıyorlar, şaşırmıyorlar. dileğim geyiğin başına bir iş gelmemesi. ayrıca (bkz: adını mete koydum) *.
  • neyse ki restoran sahibi köfte ayağımıza geldi dememiş arkadaş olmuşlar , her sabah geliyor anlaşılan hınzır .
  • dünya tatlısı geyiktir.

günümü şenlendirdin tüylü dostum. umarım ömrün boyunca hiç kötü şeyler yaşamazsın.

bir paragrafta lokantadaki şefe açmak istiyorum. dünya sizin gibi insanların hatrına dönüyor gerçekten. siz de var olun. hayat size ve sizin gibi insanlara hep güzellikler getirsin.
  • yabancı ülkelerde gördüğümüz geyikli, sincaplı, papağanlı bilumum otantik hayvanlı videolar yavaş yavaş buralarda da görünür oldu. bu da motorları maviliklere süreceğimizin habercisi. haydi, sıra sandıklara da farklılığın gelmesinde!
  • restoranda menüye dahil edilmemiş olmasına çok sevindiğim, inanılmaz tatlı bir canlının videosu.

bak insan gibi anlatmış git sonra gel demiş, geyik bile anlamış. bizdeki insanımsılar bara girmeye çalıştığında giremezsin diyen görevliye kafa atar. şu hayvandan biraz insanlık dersi alsınlar.

bu kadar yakından görüp sevmeyi istediğim ender canlılardan biridir geyikler bu arada.
  • biri anlatmış, öbürü dinlemiş; ikisi de efendi gibi anlaşmışlar helal olsun.
  • geyik de gayet iyi dinliyor, pardon mete diyecektim
  • geyik muhabbetinin ete kemiğe bürünmüş hali.
hesabın var mı? giriş yap