• eli kanlı katil kim oluyor (bkz: muhsin yazıcıoğlu) mu ?
  • az git ötede ağla.
  • çalmasın çırpmasın, işini yapsın. isterse hitler'i ansın.

çalanlar, çırpanlar, terörist güzelleyenler gibi sonradan milleti terörist ilan etmesin yeter.

bırak da onu biz düşünelim sevgili aktroll.

aynı tepkini al şimdi fetö'ye güzellemeler yapmış bütün herkese göster. götün yerse.

gelen onlarca mesaj üzerine edit: yok anasının amıymış da bilmem ne? ne bekleyecektik amk? oy verenler bu adamın ülkücü olduğunu bilerek oy vermedi mi? firkinin milliyetçilik üzerine kurulu olduğunu bilerek oy vermedi mi? adam birileri gibi "değiştim" diye yemin mi etti? insanlar 2 adaydan birini seçmek zorunda bırakıldı. siyasi fikrini, düşüncesini bilmesine rağmen, dürüst olduğuna, çalmayacağına, doğru dürüst yöneteceğine inandığı kişiyi seçti. ne bekleyecektik? chp'ye geçti diye karl marx'ı anmasını mı? fikrini de biliyoruz, zihnini de biliyoruz, tasvip de etmiyorum ancak şimdiye kadar gayet dürüst ve şeffaf yönetim gösteriyor. sıkıntı yok. oyna devam.
  • seçmenine ayıp olmuyor muymuş, seçimden önce konuşsaydı vs geçin bunları geçin. seçimden öncede aynı idi seçimden sonrada aynı mansur başkan. helal olsun verdiğimiz oylar kendisine
  • mansur başkan hiç bir zaman kendini gizlemedi ki. solculuk kisvesine bürünüp pkk sevicisi de olmadı.

tanım: bukalemunlar tarafından hayretle karşılanan durum.
  • öncelikle iletmeliyim ki başlıktaki ilk entry'i göremediğim için gizli modda kullanıcı girişini yok sayarak başlığı tekrar açmak zorunda kaldım = yazar muhtemelen aktroll.

mansur yavaş'ın sağ tandanslı bir siyasetçi olduğu ve mhp tabanından geldiği bilinirken başlıktaki ilk entry'e cevaben denilebilecek tek şey :"ee? yani?".
    hem belediyelerde partici olmamanın bir gereksinim olduğuna inanıyorum. partici olmayan belediye çalışır - ki adam da çok iyi çalışıyor. bu durumda size de susmak ve takdir etmek düşer diye düşünüyorum.

hem daha önce de tweetteki aynı sözü ("bizim için devlet malının yetim malından farkı yoktur!” başka bir tweetinde de iletmiş. link
  • samimi bir tweetdir.

insanlar, sırf seçilmek için chp'den aday olduğuna bakıp unutuyor ama adam zaten radikal sağcı, ülkücü.

muhsin yazıcıoğlu hayata nereden bakıyorsa, mansur yavaş da oradan bakıyor.

muhsin yazıcıoğlu nasıl bir toplum ve devlet hayal ediyorsa, mansur yavaş da öyle bir toplum ve devlet hayal ediyor.

aynı kökten gelmiş insanlar ve yavaş'ın bugüne kadar bir özeleştiri yaptığını işitmedim ben bu konuda.
  • helal olsun.
    yalnız böyle giderse akparti'den ciddi oy çalacak gibi gelecek seçimlerde.
    ben chp'ye oy vermeyeceğim için desteklemem.
    ama gelecek seçimde de karşısına özhaseki gibi bir aday çıkarsa sandığa gitmeyerek destek olabilirim :)
  • samimiyetine inansam tayyibe bile oy veririm . önemli olan düşünce değil icraat. isterse radikal dinci olsun benim alkol almama karışmadıktan sonra ona da oy veririm.
  • ulan bari bir google’a iki satır yazsanız, wikipedia diye ağladınız ağladınız bari orada okusaydınız...

--- sağ parti geçmişi ---

siyasete olan ilgisi gençlik yıllarında başlayan yavaş, 1989-1994 yıllarında belediye meclis üyeliği yaptıktan sonra, 1994 yılında mhp'den beypazarı belediye başkan adayı olmuş, fakat seçilememiştir.[2][3] beypazarı belediye başkanlığı düzenle 18 nisan 1999 seçimlerinde mhp'den aday olup 8.500 oy alarak, yüzde 51 oy oranıyla beypazarı belediye başkanı olmuştur. tarihî beypazarı konaklarının restorasyonu ve binlerce yıllık beypazarı tarihini koruma çalışmalarıyla "2001 yılının en iyi yerel yöneticisi", türk dil kurumu tarafından türkçenin korunması nedeniyle verilen onur ödülü, doğa savaşçılarının "çevre ödülü" gibi ödüller almış, 24 eylül 2004 tarihinde tüsiav tarafından "yılın belediye başkanı" seçilmiştir.[2][3] yavaş, 18 nisan 2004 tarihinde yapılan seçimlerde yüzde 55 oy oranı ve 11 bin oy ile yeniden beypazarı belediye başkanı seçilmiştir.
    --- sağ parti geçmişi ---

herkes kaypak değil sizin gibi.
hesabın var mı? giriş yap