• 1930 dünya kupasinda uruguayli jose nasazzi 'yi izlememis olanlarin dünyanin en iyi sol beki diye atip tuttugu futbolcu.
  • adam yorulmuyor amk. diger futbolculara pozisyon sonrasi kamera yaklaşınca nefes nefese kalma yorulma gibi olaylar görüyorsunuz. ki bu adamlar dunyanin en iyi idmanlı adamları.

bu zıpzıpa kamera ne zaman zoom yapsa dunya sikinde degil rahat rahat nefes alıyor. sanki 50 metre deparı ben attım az önce amk. bahsettigim oyle macin baslari falan degil dakika 110 civarı uzatmalar yani. öldükten sonra akciğerlerini bilimsel çalışmalar için bağışlamalı.
  • 1950 doğumlu futbolcuları yazmak da ulan ya ahahaha hatta 1925 doğumlu bile biri var.
    ayrıca stoper maldini dünyanın gelmiş geçmiş en iyi stoperine oynar ama sol bek maldini kendini ilk 20'de bile zor bulur saçmalamayın.
    marcelo'nun tek rakibi roberto carlos'tur. messi mi ronaldo mu çıkmazına benzer.
    öyle wikipedia'ya ,70'li,80'li yıllara damga vuran futbolcuları aratıp marcelo ile kıyaslamayın lütfen.
  • fener’e gelirse ferdi kadıoğlu’nu performansıyla değil, adıyla kesecektir.

mesut özil’in pelkas’ı kestiği gibi.

adamın adına verecek paramız kaldı mı la bizim hala?
  • adam real madrid'de bile forma giyemiyor yazmış

real madrid'de bile

hani şu ispanya lig şampiyonu

şampiyonlar ligi şampiyonu

dünyanın gelmiş geçmiş en büyük spor kulübü olan real madrid

real madrid'de bile forma giyemiyorsa kainat takımı fenerde nasıl giysin o da haklı

tanım : gelmiş geçmiş en iyi ikinci sol bek. beşiktaşlı olarak türkiye'de görmek isterim açıkçası
  • bu adam bu tekmeyi türkiyedeki bir deplasman maçında atsaydı, hiç abartmıyorum, tribünlerden en az 100 kişi sahaya inip bu adamı deyim yerindeyse çiğ çiğ yerlerdi.
  • lan daha fabregas'ın taksidine başlamadık ayağını kırıyodu. gitsin soda içsin hazmetsin.
  • cafu ve roberto carlos gibi efsane beklerin yanına ismi yazılması gereken futbolcu. brezilyalı gibi estetik, alman gibi sağlam, lokum gibi tatlı. dripling, orta, şut, oyun disiplini.. her şey var.
  • bundan 4-5 sene önce güntekin onay'ın kendisini real madrid'in oyuncusu değil şeklinde nitelediği sol bek. gönderilmeli diyordu.
  • bugün atletiko'ya attığı golü dünya üzerinde atabileceği tek takım beşiktaş'tır. ama gel gör ki atletiko'ya atmıştır.

beşiktaşlıyım.
hesabın var mı? giriş yap