• olabilecek en kötü oyuncu seçimi. muhteşem yüzyıl efsanesini tek başına bitirmiş bir oyuncudan bahsediyoruz.
  • ''beren saat, madonna olacak demediniz mi lan ? '' -funda özkalyoncuoğlu
  • selma ergeç varken halt yemektir. *
  • beren saat'in muhtemelen aşırı ve olması gerekenden daha dramatik olan oyunculuğu ile, hayalini kurduğumuz 'maria' kuğulluğunu katledeceğini öğrenmemizi sağlayan haberdir.
  • kötü bir cast seçimidir.
  • beren saat hala ve hep kaliteli filmlerde iyi oyunculuk gösterdiği için kötü bir seçim değildir.

raif efendi'yi mert fırat'ın oynayacağı söyleniyor. doğruysa kıvanç'tan daha uygun bir seçimdir.
  • beren saat daha yeni kösem sultan rolünde başarısız bulunmuşken yanlış seçimdir...

seren deniz yalçın benim algıladığım soğuk, mesafeli ve sert maria puder imajına en yakıştırdığım oyuncu... tecrübesini falan göz önünde tutmadım...

ha bence en yanlış seçim bu kitabı canlandırmaya çalışmak da... neyse...
  • sezin akbaşoğulları dururken...

beren saat güzel bir kadın. oyunculuğu ise role göre değişiyor.

kösem sultan'da gördük. büyük isimli bir karakteri taşıyabilecek gibi gözükmüyor.

maria puder için de insanların beklentisi büyük ve tam olarak bu büyük beklentili işlerin altından pek kalkamıyor.

daha pembe dizi ayarında işler onun dengi.

gerçi çekilecek bir kürk mantolu madonna dizisi, üstelik öğrendiğim kadarıyla ece yörenç'in senaristliğinde pembe diziye kayacaktır zaten.

off, daraldım.
  • aman yine soğuk suratlı koca koca kızmış gözlü bihter gibi takılacak. bu kadına iyice aşırı güçlü, zengin insan modeli yapıştı kaldı. maria puderi boğazda yalı sahibi sosyetik güzel tadında izlemek istemem. yeni birini bulsunlar. gece klübünde şarkı söylediği kısımları kurtarabilir mi bilmiyorum ama gonca vuslateri, büşra develi falan gibi tipleri daha çok yakıştırıyorum. hem çenesi de çıkık.
  • madonna sarışın olduğu için beren saat yanlış seçim olmuş fakat ikisinin de dişleri ayrık o bakımdan düşünülebilir.
hesabın var mı? giriş yap