• 2.sezonun bir bölümünde ' i'm the daughter of a thief and a slut! ' repliğiyle en iyi özeleştiriyi yapmıştır.
  • --- spoiler ---
    ryan atwood'un "lan bahcivan falan ne i$ ?!" mealindeki sorusu uzerine "napiyim butun yaz ortalikta yoktun" mealinde cevap verebilmi$ $ahsiyet. hakikaten (bkz: azmis kudurmustan beterdir)
    --- spoiler ---
  • the oc nin 2. sezonunun bu hafta yayınlanan bölümünde "who's kofi annan?" diye bir soru cümlesi kurarak beni benden almış olan karakter. summer'ın cevabı ise şöyledir; "i think he works for united airlines"
  • the oc dizisinin 3 sezonluk gülü.
    "belirsizlikler içinde kayboldum ama herşeye rağmen mutluyum, ayrıca annem tam bir kaşar ama paylaşabileceğimiz mutlu bi an olsa da sarılsam diye bekliyorum kaç zamandır." varyasyonları ideolojilerinin arasında gerçekten kaybolmuş popüler kızcağızımız bunalım replikleriyle beni benden almaktadır. şöyle ki,
    -i can't do this
    -i'm not ready for this
    -i gotta go
    -i dont want you to help me i just want you to get out of my life
    -just leave me alone
    her biri birbirinden anlamsız olup ertesi gün "look.. sorry about last night..." ile telafi edilecektir o yüzden bu 5 kriz anında kayıtsız kalmak en sağlıklısıdır.
  • el sıkıştığı herkese ilk fırsatta vermesiyle fahişeliğin tarihini yeniden yazan vasat karakter. verdiği herkes tarafından en kısa zamanda siktir edilmiş ancak yine de davasından vazgeçmemiştir.
  • onune gelene kuyruk sallayan hanım. gaza gelip ryan'ı haketmiyor bu sırfıntı diye hoykurecegim ama o zaman da cok yalnız oldugumu ele gune acık etmis olacagım korkarım.
  • abicim yeter artık, sıkıldım sorunlu, nevrotik genç kız modellemesi izlemekten.. joey potter yetmiyordu bi de bu sorunlu çıktı başımıza.. joey bunun yanında uslu ilkokul çocukları gibi kalıyor.. ne kıl, ne gıcık bi vatandaşmışsın yahu sen..

hey ryan, buldun fıstık gibi lindsay'yi, malak mısın olum buna döncen.. bak zeki, şirin, sorunsuz.. aptal, güzel, sorunludan çok daha iyi bir üçleme, çok daha klas bir kombinasyon.. di mi man?
  • görmemesi gereken şeyleri görme konusundaki başarısı dillere destandır. genelde çöldeki kutup ayılarıyla başı derde girer.
  • ördeğe benzeyen the oc karakteri.
  • safinaz gibi ma$allah bu hanim kizimiz. hatirlarsiniz ki temel'i her firsatta somuren safinaz ayni firsat avciligi ile kabasakalla pasla$makta mutemadiyen. cok kemikli bir de. ancak pirzolasi olur nazarimda.
hesabın var mı? giriş yap