• müşteri profili genelde yaşlı kesimden oluşan mağaza. hatta çoğu zaman genç insan bulabilmek mümkün değil. sebebini anlayamadım gerçekten. sanırım fazla basic bir tarzı var. ya da, ancak kodamanlaşmış, yaşını başını almış insanlar buradan almak için yeterince para sahibi. geçen deneme kabininden çıkarken adeta oradakilerin torunuymuş gibi hissettim. hepsi de üzerimdeki kıyafete ailedenmiş gibi yorumlar yapıyordu. *

ayrıca, kalite olaraksa vasat denilebilir. hatta hatta çoğu şey perşembe pazarından getirtilmiş gibi neredeyse. benim içinse en güzel tarafı, bazı mavi tonları. evet. kullandıkları bazı mavi tonlarına bayılıyorum. tek olayları bu bence.
  • erkek gömlekleri açısından biraz fiyatlı da olsa "non iron" serisi gömleklerin, kumaş kalitesi olarak piyasada bulunabilecek en iyi gömleklerden biri olduğu kanısındayım. zira gerek "non iron" ifadesinin hakkını vermesi gerekse %100 pamuk olmasından dolayı terletmemesi nedeniyle benim açımdan yerinin ayrı olduğunu belirtmem gerek.
  • yıllarca hülya avşar show'a sponsor olduğundan çocukken sahibini kaya çilingiroğlu sanardım...
  • 7/24 online alışverişleri bugün itibariyle başlamış olan dükkan.çaylar bugün şirketten..
  • sessiz sedasız internet satışına başlamış olan marka. hani nasıl olduda haberim olmadı diyerekten sözlüğü açtım, ama kimse bişey yazmamış bu konuda. 3 ekimden beri açıkmış online mağaza.

https://www.marksandspencer.com.tr/
  • %100 yün (pure wool) pantolonlarını çok beğendiğim marka. alırken bakacaksınız polyester mi koton mu yün mü diye, yoksa polyester pantolona tonla para bayılmak olası.
  • aldığım üründeki üretim hatası ile ilgili konuşmak için 1 haftadır ısrarla müşteri hizmetleri numarasını aşındırmam ve sosyal ağlardan mesajla darlamama rağmen asla ve asla ulaşamadığım marka. bugün son çare bağlı olduğu fiba grubu aradım, telefonu açan (sanırım sekreter) kadın bana ağız bükerek "orayı arayıııııığğnnnnnnnn, burayı deeaağğıllll" diye çemkirdi. müdürlük telefonunu isteyince trip attı ve numarayı küfreder gibi söyledi. garip bir oluşum. peki bu müşteri hizmetleri telefonu açmaz, mesajlara dönmezse kendilerine nasıl ulaşacağız? duman? kuş? ha pardon ya, siz bütün gün facebook-ınstagram devam.
  • güya tekstil ülkesiyiz ama bir tane şu mağaza zincirinin benzerinden yapamamışız. ingiliz sikkoluğu mu dersiniz, ticari başarısı mı bilemem.
  • normal bedende moda delisi olanlar kendisi hakkında az ötede ahkam kessinler... şişmanların, klasik giyenlerin, siyah sevenlerin dostudur...
  • erkeklere ''autograph'' serisi iç çamaşırı ve ev terliklerini önerdiğim ingiliz markası. bir kere alışınca başka iç çamaşırı giyemeyeceksiniz. 10 yıldır başka iç çamaşırı almadım diyebilirim.
hesabın var mı? giriş yap