• üreticisi, osmanoğlu tatlılarının önceki üreticisi olan mado * imiş.
  • şok markette rastgele denk geldiğim fiyatına ve lezzetine akıl sır erdiremediğim tatlıcı. olamaz böyle bir tat, fiyata değinmiyorum bile
  • bim'deki muadili olan osmanoğlu tatlılarına göre gerçekten çok daha güzel olan tatlıdır. profiterölü ve kazandibisi tavsiye edilir.
  • resmen şok’ta satılan profiterol ve supanglesi mekanlarda özsüt olsun vs. 18-20 tl olan ürünün aynısı. enflasyonla topyekün mücadele ürünü. erdoğan görse ağlar üstün hizmet madalyası falan verir. 3 tl nedir yıl 2021’de gofretler ıvır zıvır şeyler bile 2-3 tl olmuşken.
  • harika ürünleri var. şok'ta satılıyor kendileri. 2 tl'ler. supangle'si efsane. profiterol bir tık altı. bim'de ve a101'de satılanlara göre daha iyi. tavsiye ederim.
  • paketlerinin üzerinde mado tarafından üretildiği yazan marka. 2 gün önce kazandibini, bugün de supanglesini denedim, hoşuma gitti.
  • az önce supanglesini yiyip pek sevdiğim tatlı markası. şok'ta satılıyormuş, çok da ucuzmuş. niyet ettim dolabı supangleyle doldurmaya...
  • yüzde 12.5 enflasyon ile fiyatları 2.25 bandına gelen mado üretimi tatlıların markası. bence de tam bir fp canavarı tatlıları.
    (bkz: aynısını mado'da yesen 20 lira)
  • profiterolü kesinlikle efsane. fiyat performans müthiş yani. üzerinde mado'nun web adresi var. üretici yaşar dondurma ve gıda maddeleri adlı firma. mado ile bir ilgisi o yüzden güzel sanırım. kahramanmaraş'tan geliyor. şok marketlerde satılıyor ve fiyatı 2.25 anlatmaya gerek yok. belki eskiden daha da ucuzdu.
  • bir süredir şok markette ürünlerini göremediğim tatlı üreticisi. marketten alıp yiyebileceğiniz en güzel supangle ve profiterole sahiplerdi.
hesabın var mı? giriş yap