• bim'deki muadili olan osmanoğlu tatlılarına göre gerçekten çok daha güzel olan tatlıdır. profiterölü ve kazandibisi tavsiye edilir.
  • az önce supanglesini yiyip pek sevdiğim tatlı markası. şok'ta satılıyormuş, çok da ucuzmuş. niyet ettim dolabı supangleyle doldurmaya...
  • profiterolunun icinde resmen ekmek olan tatlı markası. çikolatasını da pek lezzetli bulmadım. ancak fiyatına göre başarılı bir ürün.

(bkz: damak tadı)
  • üreticisi, osmanoğlu tatlılarının önceki üreticisi olan mado * imiş.
  • şok markette rastgele denk geldiğim fiyatına ve lezzetine akıl sır erdiremediğim tatlıcı. olamaz böyle bir tat, fiyata değinmiyorum bile
  • farklı zamanda aldığım son 5 ürünün içindeki beyaz kremanın tadının ekşi olması ile artık bendeki kredisini doldurmuş marka
  • fiyat performans olarak çok başarılı olan tatlı markası.

yine 8-5 arası geçen zorlu bir okul gününün ardından eve dönerken yapacağınız tavuğu düşünürsünüz. yol üzerindeki şoka girersiniz. tavuğunuzu alırsınız ve yanına 1.5 liraya çok güzel bir tatlı alırsınız. tavuktan sonra o kadar iyi gider ki o. supangle sevmeyen beni içindeki kek-krema karışımıyla mutlu etmiş, sevdirmiştir.
  • paketlerinin üzerinde mado tarafından üretildiği yazan marka. 2 gün önce kazandibini, bugün de supanglesini denedim, hoşuma gitti.
  • harika ürünleri var. şok'ta satılıyor kendileri. 2 tl'ler. supangle'si efsane. profiterol bir tık altı. bim'de ve a101'de satılanlara göre daha iyi. tavsiye ederim.
  • dün ilk defa denediğim bugün gidip 5 tane daha aldığım über alles bir profiterol üreticisi.

2.15 tl bu arada bir paketi. diğer tatlıları normalde de sevmediğim için denemedim ama bu çikolata dünyası bu fiyata bir harika.
hesabın var mı? giriş yap