• kanımca yeterince uzaklaşamamış beşlerdir. halen aynı yarımkürede olduğumuz fikri bile uykularımı kaçırmakta. maskeli beşler uranüs'te yada maskeli beşler sirius'ta gibi bi haber gelse de rahat etsek artık.
  • cuma günü vizyona girerek beni üzmüş film. aynı gün çılgın dersane kampta vizyona giriyor çünkü. müthiş bir kararsızlık içinde bırakmıştır beni. hangisine önce gitsem bilemedim. mehmet ali erbil de uzun süredir yoktu ortalarda, özlemiştik kendisini, iyi oldu.

(bkz: kalitesizlik)
    (bkz: bi siktir git dedirten filmler)
  • ulan ne zaman şehirler arası otobüse binsem bu filmi koyuyorlardı, bugün bir değişiklik yapıp televizyonu açtılar. efendice haberlerimizi, reklamlarımızı izledik derken kanal d'de yine bu film anasını satayım. kabusum musunuz lan?! zehir ettiniz bana yolları. insanın anasını babasını göresi gelmiyor yeminle. maskeli beşler cehennemin dibi'ni çekeceğiniz günü ben de iple çekiyorum. (hay sikim ya, izleye izleye nasıl şakalar yazar olduk!)
  • seri öylesine tırt ki; mehmet ali erbil'i kıbrıs'tan kumardan getiremeyen yapım ekibinin "ulan madem o gelmiyor o zaman biz gidelim. hem iki jeton atarız fena mı ? çok çok filmin sonuna kıbrıs ekleriz olur biter" demiş olma ihtimali bile var.
  • maskeli beşler serisinin yeni filmi.
    bütün komşu ülkeleri gezeceklerse yandık...
  • şehirler arası otobüslere yeni bir arşiv filmi. kabus dolu yolculukların habercisi...
  • serinin önceki filmleri kara geçmiş ki, üçüncüsünü çekmekte bi sakınca görmemiş yapımcılar..
    beni asıl endişenlendiren şey işte bu..
  • "mumkunse orada kalsinlar ve geri gelmesinler" seklinde dileklerde bulundugum film.
  • don bebeğim butonunun tıklama manyağı yapılmasına sebep olacak filmdir...
  • çok değil üç ay sonra şehirler arası otobüslerde gösterime girer. eğlenceli hale getirir, neşe katar yolculuklara. otobüslerden kahkahalar yükselir. maskeli beşler otobüste çekilse ya ne güzel olur. seri tamamlanmış olur böylece.
hesabın var mı? giriş yap