• dizi gerçek bir hikayeyi anlatmaktadır.
  • sonunda temmuz'da 3. sezonu başlıyormuş. hem eğlenceli hem bilgilendirici, kaliteli bir dizi.
  • yeni sezon fragmanından ilginç olayların bizi beklediğini gösteren dizi. libby, virginia'yı mı öptü? yanlış mı gördüm? ne alaka? neler oluyor??
  • 3. sezon 1. bölüm malum sitelere düşmüş. resmi yayın tarihine de güya 5 gün var. bu dizilere ne oluyor bilmiyorum. ray donovan da böyle oldu. yapımcılar bölümleri google drive da mi saklıyor nedir. erişen gününden önce yayınlıyor.
  • --- spoiler ---

şu an en büyük derdim virginia'nın kimden hamile kaldığı.

dizide elli kez işlenen bill'in sperm sayısının az olduğu gerçeğini göz önüne alınca bill'le cinsel ilişki yoluyla virginia'nın hamile kalması imkansız. eğer öyle işleyeceklerse bu dizi de türk dizileri gibi sıçışa geçecektir.

--- spoiler ---
  • az önce son bölümünü izlediğim dizidir.

bill hakkında konuşmak istemiyorum. duygusalım ecük...
    bi de bill böyle yaşlanmaya devam ederse 4. sezonun sonunu çıkaramaz demiş olayım.
  • 3.sezon ilk bölümünün açılış sahnesinde şu şarkıyla kendisine bir kez daha aşık ettirmiş dizidir : patsy cline-you belong to me

ayrıca diziyi dün keşfettiğim şu siteden 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz : http://diziay.com/dizi/masters-of-sex/
  • ismi ilgimi çeken yeni keşfettiğim dizi (bkz: masters of seks kimin ilgisini çekmez ki :d)
  • 2. sezonda diziyi pat diye kestiklerini düşünen beni, az önce siteye girip 3. sezon 2. bölüm yazısını gördüğüm anda havalara uçuran dizi. aylardır "la niye bitirdiler bu diziyi" diye düşünüyordum, bitmemiş ya la!*

çok güzel dizi.
  • aklıma freud'u getirmiştir nedense.

(bkz: sigmund freud)
hesabın var mı? giriş yap