• bayiliyorum su adama. zago da dahil besiktas tarihinin gelmis gecmis en kaliteli defans oyuncusu. koy juventus'a, arsenal'a oynasin, birinci sinif. demiroren gidecek ama ferrari'yi de yaninda goturecek, sana uyar mi ki kardesim deseler, bir sure cevap veremem dusunun yani.
  • beşiktaş defansının en işini bilen topçusu. bizi gökhan zan' ın topla buluştuğunda hissettirdiği duygudan(bkz: sıçtık) mahrum bırakıyor ki bu en büyük özelliği.
  • mehmet demirkol'a hakkinda atip tuttugu yaziyi satir satir yediren defans oyuncusu
  • beşiktaşda yerine alındığı söylenen milli bir stoperden* ben diyim 1000 siz diyin 5000 kat daha iyi bir stoper. 2 kat, 3 kat demek yetmez bence. kendisini öpüyorum (her yerini değil). keşke 20 yaşında falan olsa. keşke beşiktaştan hiç gitmese. save etsek, hep kalsa.
  • beşiktaş'ın neden en iyi transferi olduğunu bugün bir kez daha gösterdi. kestiği atakları, aldığı kafa toplarını bir kenara bırakın.

asıl mesele maçın ikinci yarısında oldu. ferrari bir ara mustafa denizli'nin yanına geldi. mustafa denizli, halı sahaya arkadaşını izlemeye gelen biriydi de ferrari oyunun durduğu an gelip yanına iş,güç-karı,kız soruyor gibi bir yakınlık oluştu. ferrari, hocasıyla takımın defans anlayışını tartışıyordu. o muhabbet para eden. o hocasına saygı duyuyor, hocası da o'na saygı duyuyor ve defansın gedikleri bir şekilde iş birliği ile kapatılıyor.

o muhabbeti edecek adam türkiye'de olmadığı için ferrari alınıyor, o da aldığı paranın hakkını veriyor. üstelik işini yaparken gözlerimi kaparım vazifemi yaparım demiyor.
  • daşşağını yediğimin stoperi. bizim demirören her yıl bir tane düzgün transfer yapmaya başladı, geç oldu güç olmadı. geçen yılki ernst transferinden sonra ferrari demirörenin aldığı en iyi oyuncudur. kızım olsa evlendirrim bu adamla.

not: bu adam tabii ki ferraridir, demirören'e değil kız, kaz bile emanet edilmez.
  • rüştü'nün her yerinden öpülmesinin sebebi bence. sonuçta kim olsa, takımın en iyi iki oyuncusu ferrari ve rüştü olunca rüştü'ye meylederdi lsdkfjldskjfldskfjlsd.

(bkz: her yerinden öpüyorum rüştü)
  • ispanyol defansı kralı puyolla yan yana oynarlarsa gol yemeyen takımı olşuturacak voltronın son halkası. sağ kolu. bir futbol zekası yumağı. işlevsel bir sinir ağı. hareket merkezi. çalışkan insan. güzel insan. sporcu. beşiktaşlı güzel sporcu.
  • hani diyorduk ya beşiktaş'a bi zago daha gelecek mi diye, işte bu adam allahıdır, ra'sıdır, cronus'udur..
hesabın var mı? giriş yap