• sarışın, mavi gözlü ,(d)ev gibidir kendisi az radikal adamdır; antika icatları vardır. saygımız sevgimiz sonsuzdur.
  • hayatımda en çok değer verdiğim iki denizliliden biridir. şaka bir yana; kendinden emin duruşu, olayları kimsenin fark etmediği yönlerinden yakalayabilme özelliği ve kendine has espri anlayışı ile vazgeçilmez bir yoldaştır. bu ülkenin üzerinde yükseldiği değerler söz konusu olduğunda geriye bir adım bile atmayan, doğrusunun da bu olduğunu insanlara bıkmadan usanmadan aktarmaya çalışan inancın temsilcisidir.
  • itiraf ediyorum ki fotoğrafını ilk gördüğümde "ne güzel kız lan, bebek gibi" demiştim**. kahrolsun cinsiyeti belli etmeyen türkçe isimler*.
  • kendisi gudik gudik başlıklar açıp kendi kendine eğlenmek yerine kendisini makale aramaya verse sanki herkes için daha hayırlı olacak*. kendi.
  • doğum günümü sözlük üzerinden ilk kutlayan olduğu için birincilik telini ona verdim. 'ne alacaksın? dondurma al,' diyorum, 'kargoda erir,' diyor. hayırsız.
  • "bak bakalım alışmış mıyım?" demek istediğim yazar. *
    tabağı boş göndermemek misali..
  • uyku sersemi nickini mavi götlü dev olarak okuduğum yazar. tanımam etmem.
  • çok iyi yazıyor. sanırım ona vericem.
  • gözlüklü şirin.
  • iyi bir çocuk olsa da şirinleri görse, o da rahatlasa biz de rahatlasak dediğim yazar.
hesabın var mı? giriş yap