• isveç’e her gittiğimde kendilerinin yemeden dönmediğim burger zinciridir. diğer burgercilere göre oldukça kaliteli burgerler yapıyorlar. denk gelirseniz chili cheese’li olanından yemeyi unutmayın. umarım bir gün türkiye’de de görürürüz kendilerini.
  • bu sene 50. yasini kutlayan hamburger zinciri max burgers

isvec'e gelirseniz denemeden gitmeyin.
  • avrupa'nın ilk burger zincirlerinden biridir. fiyat performans açısından burger king ve mc donalds'ın çok üstünde bir keyif verir. benim için tuhaf olan beni buraya ilk kez götüren amerikalı bir arkadaştı illa ki max diye tutturmuştu.
    isveç'te yediğim 3. en iyi burgeri burada yemiştim sosları da çok lezzetliydi, 2 numaraya umeå'daki şubesinde yediğim güzel burgerle texas longhorn'u ilk sıraya ise bunlardan biraz daha küçük boyutlara ve daha fazla fiyata sahip olmasına rağmen stockholm'da bulunan flippin burgers'i koyuyorum doyurmasa da tadı çok güzeldi.
  • zar zor bitirebildiğim cıvık köfteli bir hamburgerdi, nesi beğenilmiş anlayamıyorum.

meşhur hamngatan şubesindeki sipariş kioskları mcd'den baya iyiydi. milkshake'ler de kafam kadardı.

bence avrupa'nın lideri tek başına quick. keşke memleketimize gelip hemen kaçmasalardı.
  • malmö merkezdeki şubesi gece 2’ye kadar aciktir. günün lunch menusu indirimli olur. fiyat performans olarak ısvec’teki en mantikli yimah secimlerden biridir. daha iyisi marketlerdeki kiloyla satilan kendiniz hazirlayabildiginiz salad barlardir. bir de triangle bolgesindeki 20seklik falafel durumler.
  • pek hamburger seven biri degilimdir, hamburger zorda kalmadikca yemem,a ma isvece her gidisimde buraya illa ki ugrarim en sevdigim hamburgercidir. mc donalds burger king falan faso fiso bunlarin yaninda. ekmekleri mc donalds gibi sunger gibi degildir, etleri burger king gibi yapay degildir. yiyin yedirin efendim oneririm. ha birde unutmadan yazayim eskiden malmo de ki merkez subelerinde bardagi alip kendiniz dolduruyorsunuz genelde cogu insan tek bir bardak aliyor ama su araplar illa bokunu cikarip 2 3 tane aliyorlar(bir aralar bedava kahve de aliniyordu hala varmi hatirlamiyorum). ayni uygulama eskiden burgerking mobilla subesinde vardi sonra kaldirdilar gazl iicecek konusunu.
  • avrupa sınırlarında, fast food zincirleri içerisinde en lezzetli hamburgeri yaptıklarını düşündüğüm isveçli hamburger firması. isveç'e yolunuz düşerse mutlaka deneyin derim.
  • yediğim en lezzetli fast food burgeri yapan restoran zinciri. (bkz: originalmål)
  • leziz
  • polonya'da da şubeleri olan isveç kökenli fastfood restoran zinciri. lezzeti kıyaslamak gerekirse türkiye'de carl's jr. neyse burada (polonya'da) da o.
hesabın var mı? giriş yap