• ankara'da adamın çeşmesinden boklu su akıyor, adam hala yüksek rögar kapağı falan diyor asdfghjklş.
  • efenim eşek kadar yol yapılmışken, yürüme mesafesini kısaltmak amacıyla çimlere basıp ortadan yardırmaktır.
    bir diğeri ise karşıdan karşıya geçmek üzere kırmızı ışıkta beklerken sağı solu koloçan edip hızlı hızlı karşıya geçmektir. evet yapanlardan nefret ediyorum
  • konuşurken cümlenin sonuna amk eklemeden duygularını ifade edememek.( sek kullanıldığında üzüntü, başına vay gelirse sevinç, hecelerine ayrılırsa da kızgınlık)
    zaten üç duygu yeter bu tipler için.
  • ücret dahilinde olmayan her türlü uygulama ve mekanı kısa sure içerisinde boka döndermek.
  • insanların birbirinin dibine girmesi yani özel alana saygı diye birşeyin olmaması. lan bi uzak durun amk yankesici gibi insanın dibine kadar girmeyin. hayır aynı mantaliteye sahip adam trafikte de arabasıyla götüme kadar giriyor, kapılarımız sürtecek kadar yaklaşıyor. bi siktirin gidin lan sapık mısınız?

(bkz: #45533112)
  • kadına karşı şiddeti küçük bir detay olarak görmek.. ötesi yok..
  • otobüste bir kaç kıronun en arkaya geçip, kadın ve kızların içinde argo bir şekilde saçma sapan konuşmaları, böyle olunca herkesin onları çok sevdiğini sanıyorlar anasını bacısını tanımak istemediklerim.

arabasına saçma salak egzoz takıp, gece geç saatte kendini f1 pilotu sanan ergenlerde var tabi, o sesi yaparken amma küfür ediyorum.

güzel bir kadın görünce hayvan gibi bakmak ve orda ona hemen aşık olup karşılık verecekmişcesine laf atmak, sonuç olarak böyle insanlar çok medeniyetsizlikten ziyade insanlık yok, hayvan gibi yaşadıklarından dolayı insan gibi davranılmasının ne olduğunu hiç bir zaman öğrenemeyecekler.

kendi anıma geçeyim, bir aralar bir kızla bir kaç hafta bakışmıştık ulan dedim bana bakıyo bende ona bakıyorum, ozaman gidip bi tanışayım dedim, otobüsten indik aynı tarafa giderken hızla yanına yaklaştım merhaba dedim ben .... ve elimi uzattım, gidermisin dedi, özür dilerim her seferinde baktığını gördüm onun için tanışmak istedim dedim, eski sevgilimle barıştım üzgünüm dedi ve gitti burda neden bunu anlattım onu anlamadım ama sonuç olarak laf atmadım veya asılmadım, insanca davrandım ve insanca cevabımı alıp bir daha yüzüne bakmadım hatta otobüste görmeyim diye işe gidiş geliş saatimi değiştirdim, bir kızın reddetmesi koydu tabi o ayrı.
  • birbirine selam vermeyen, tanımadığı insandan nefret duyan halk.
  • toplu taşıma araçlarına bebek arabasını ısrarla sokmaya çalışan insanlar.

çocuğu al kucağına, katla arabayı öyle bin. yer veren birisi çıkar. şimdi benim bisikletimi taşımaya hakkım var belirli saatlerde. o belirli saatlerde bisikletimi metrobüse sığdırmaya çalışsam linç ederler yemin ediyorum.
  • ilokul hocam derdi
    kaldirimlarin yuksekligi
    hala cozemedim
hesabın var mı? giriş yap