• kim oldukları gerçek anlamda merak uyandıran müzisyen güruhudur.
    http://rapidshare.de/…les/7536146/yanlizim.mp3.html adresinden erişilebilecek "yalnızım" cover'larının kalitesi karşısında şapka çıkarıyorum ve yeni çalışmalarını dört gözle bekliyorum.
  • --- spoiler ---
    dım bam bam/raaaa riii ra raaa dividi ra-ri ra-ri/dım bam bam bam/ra-ri ra-ri ra-ri dividividiiiiii ra ra ra raptim raptim raa/

aa rubappı capruba caprupa caprupa ıııh/aa rubappı capruba caprupa caprupa ıııh

yapata taiyaiyeğiyeiye/yapata taiyaiyeğeeee

cumcum rubappa caprupa cuprupa haa, cumcum rubappa caprupa cuprupa deeee, cumcum rubappa caprupa cuprupa diviviviri
    --- spoiler ---
    gibi şeyler söyleyen back vokallerle şok eden acayip bir çalışma icra etmiş topluluk. adamı yaran bu coverlarının kalitesi karşısında kulaklarımı oynatıp, yeni çalışmaları için yüz kaslarımı geliştirmeye başlıyorum.
  • dünyada "original flyingpickets" varsa, türkiye'de bu adamlar var. hepsi okumuş çocuklar. levent kırca'nın programına katkıları olmuştu, artık kendilerine olsa fena olmaz. acapella'yı sevdirirlerse bi bunlar sevdirir. bi patlasalar, yüz tane taklitleri türeyecek eminim.
  • akapellada seçtikleri kelimeler inanılmaz tatlı olan müzisyenler topluluğu.
  • arabesk acapella düzenlemelerine hasta olduğum grup..acapella olayına yepyeni bi bakış.."yalnızım" daki solistin sesine dikkat çekmek istiyorumm...
  • çok hoş bir olaya imza atmış insanlar. yalnız aralarında biri ibrahim tatlıses gibi söylemeye çalışmaktadır. herkes "tutun kollarımdan" derken birisi "tutun khollarımdan" demektedir.
  • parça dinlenilmeye başlandığında " aaa daha önce duymadığım bi acapella" denilmesini sağlayan yalnızım parçasını yorumlayan zat ı muhteremler.

parçayı dinlemek isteyenler aşağıdaki linki kullanabilirler.

http://www.hemenpaylas.com/…71682/yanlizim.mp3.html
  • yalnızım isimli şarkılarını bugün farkedebildiğim, hemen indirip dinlediğim, gerek çok başarılı a capella aranjesi, gerek orjinalindeki türk müziği yaylı sazlarla çalınmış nağmelerin vokallerle birebir kalitedeki yorumu, gerekse hatasız entonasyonuyla beni benden almış, bunca yıllık müzisyen olmama, bir takım şeyleri zor beğenmeme ve çok çabuk hata bulabilmeme rağmen mest olmamı sağlamış başarılı gruptur kendileri...
  • ne yazik ki ancak dun dinleyebildigim ve dinlerken ilk defa, "ulen bu heriflerin, albumlerinin adi nedir, hemen alayim" dedigim nadir bir gruptur kendileri... buradan sapka cikariyorum kendilerine.
hesabın var mı? giriş yap