• süreç başından beri malum kesimlerce defalarca dile getirilmiş olan "bütün takımlar avrupa'dan men edilir" yalanının, yalan olduğunu aynı bu netlikle ifade etmiş spor yazarıdır.

bir fenerbahçeli olarak son yazısındaki ifadelerinin çoğunun altına imzamı atarım, ama "fenerbahçe şampiyonlar ligi'nden men edildiyse suçludur, o zaman cezası verilsin" yaklaşımı yanlıştır. fenerbahçe'nin henüz suçu kesinleşmeden, savunma hakkı tanınmadan elinden alınan bir şampiyonlar ligi katılım hakkı var, ve üstelik bu hak başkanı ve yöneticileri tutuksuz da olsa yargılanmakta olan başka bir kulübe verilmiş. dolayısıyla alınmış men kararının şike kararı için örnek teşkil etmesi hukuken anlamsızdır. tff disiplin kurulu soruşturmasını yapar, eğer şike olduğuna kanaat getirirse cezayı basar. ve de aynen mehmet demirkol'un da dediği gibi, ceza verilmesi için şikenin sahaya yansıması gerekmez, mevcut yönetmeliğe göre teşebbüs bile yeter.

ama önce şikenin (teşebbüs veya eylem) ispatlanması gerekir. sayın demirkol da bunu unutmasın.
  • an itibarıyla rıdvan dilmen'e ayarın kralını vermiştir.

"muslera'nın penaltı kullanmasında zerre etik sorunu yoktur, hiç alakası yoktur, hele böyle bir sezonda etik açısından bu penaltıya takılabilmek akıl açısından da tuhaf bir şeydir" gibisinden.
  • "icinde bulundugumuz sezonda kalecinin penalti atmasinin etikligini tartismamiz gercekten cok ilginc" sözlerinin sahibi.
  • az önce muhtemelen uzun zamandır ettiği en güzel laf çıktı ağzından:

" "türkiye'de ırkçılık yoktur!" türkiye'de ırkçılık olup olmadığına sen karar veremezsin kardeşim. bunu git çingene'ye, ermeni'ye sor, onlar söylesin sana türkiye'de ırkçılık olup olmadığını."

helal olsun.
  • turkiye de irkcilik tabi ki vardir... irkcilik diye birsey olmasa pkk diye birsey ortada olmazdi zaten... esas sorun insanlarin emre kufur etti diye tum ihaleyi onun ustune yikmaya calismalaridir.

tanim: yanar doner gazeteci kilikli ama kahvehane tayfasindan bozma spor yazari
  • kürt diyemeyen adammış. canı kürt demek istiyor, beyaz türk olduğu için söyleyemiyor. hadi bir sıçızladı bunu, bunu beğenip sıvıyor başka biri.

bu nasıl bir kafa lan? vay anasını...
  • şunun beşiktaş nefreti gibi nefreti turk televizyonlarinda kimsede gormedim ben. bu sabah programini bu adamdan alsalar da adam gibi izlesek basin haberlerini ve yorumlarini artik.

edit: abartıyorsun diyenler var. onun o alaycı laflarını algılayabilecek kadar kafam çalışıyor çok şükür. beşiktaş için yaptığı en iyi övgüler, hee quaresma çok büyük adam ben bile havalimanına karşılamaya gideceğim gibi laflardır. onlar da bile bir kinaye vardır. diğer 2 takımı kötüleyecekse bile bunu önce beşiktaş örneği vererek yapar. fenerbahçe transfere çok para harcadı mı diyecek mesela, "bak beşiktaşa" diye başlar lafa. beşiktaş da 100 milyon harcadı ne oldu der. yani bu para saçmalar işe yaramıyor der sözde fenerbahçe ya da galatasaray eleştirisi yapacakken.

sen beni kandıramazsın mehmet kardeşim. kusura bakma. kinayelerini algılayanlar var merak etme. seni en ağır eleştiren de benim, yeri gelir köküne kadar savunan da benim (entrylerim de var bolca). ancak artık tahammül sınırlarını aştın gibi.
  • kendisine gore, galatasaray formali fotografi basina verildigi için huseyin gocekin kimyasi ile oynanmis. paşama bak! hakli yani göçek?

firat aydinusun 5 senedir kimyasi ile siz oynamadiniz yani? turkiyede tuttugu takim bilinen tek hakem aydinustu yillardir. ozellikle propagandasini yaptiniz bunun. o adam bu kimlikle fifada nerdeyse elit hakemlige yukseldi.
    onun kimyasi ile oynanmadi ama göcekim kimyasi ile oynandi. yazik. canım.

düzen yorumcusu seni.
  • (bkz: hıncalinho)
  • ağlak ırkçı beşiktaş taraftarının hedefi olmuş türk televizyonlarının en iyi yorumcusu.

(bkz: ağlama melis)
hesabın var mı? giriş yap