• yıllar sonra ziyaret ettiğim memleketimin *düzgün yolları, bahçeleri, sanat merkezleri , spor salonları, kapalı pazar yerleri ile beni şaşırtmasina sebep olan kişi. chp nin tekrar aday göstermemesi onların büyük ayıbı. bırak kazanmayı yüzde 90 alması gerekir.
  • chp'nin gerçek kalesi, en yüksek oy oranlarından birine sahip ili olan kırklareli'de memleketimin aydın insanları, sırf muharrem ince için imza topladı diye mehmet siyam kesimoğlu'nu aday göstermeyen koltuk sevdalılarına ağır bir tokat vurmuştur.

atatürkçülüğün particilikle olmadığını erkese göstermişlerdir.
  • kırklareli'de particilik değil ismin önemli olduğunu ortaya koyan bağımsız aday. böyle özgüvenli bir kentimiz olduğu için kutlarım.
  • kaybederse yazık olacak başkan. kazanırsa kılıçdaroğlu'nun suratına bir sille olacaktır aynı zamanda.

kazansa da kaybetse de kılıçdaroğlu'nun chp için ne kadar ağır yaralar açan bir kan emici olduğunun göstergesidir mehmet siyam kesimoğlu.
  • ben partinize ya da size değil, halkıma ve verdiğim hizmete güveniyorum diyerek seçime bağımsız giren daşşaklı belediye başkanı adayı.
  • aldığı "kılıç" yarasına rağmen yaklaşık 1 saat önce kazandığını ilan eden kirklareliye çok şey katmış kilicdaroglunu da bağımsız aday olmadan önce gel kararindan vazgeç diye defalarca uyarmış olan 31.03.2019 yerel seçimlerin galibi. tebrikler başkanım,tebrikler halkın umudu kesimoğlu.
  • parti tarafından hor görülüp dışlanmasına rağmen kırklareli'de destan yazan başkan. yolun açık olsun.
  • keşke bütün adaylar böyle olsa.
    keşke bütün şehirler böyle olsa.

keşke keşke keşke. kıskanılıyorsun kırklareli.
  • bagimsiz olarak kazanarak chp'ye bir ders verecek (chp bu adami aday gosterseydi en az yuzde 57 ile kazanacakti) ve kirklareli halkinin da ne kadar ozguvenli davrandigini herkese gosterecektir. bravo baskanim.
  • https://twitter.com/…glu/status/1112418488323395585

174 oy fark. ucuz atlamış. @shnmsl'e teşekkurler

edit: itirazlarla 248 olmuş @uj bej'e teşekkurler

edit: bir de şöyle birşey varmış. https://twitter.com/…kan/status/1112504361349980163
hesabın var mı? giriş yap