• mei satan kimselere verilen ad.
  • ilk maaşımı aldığımda ilk gittiğim yer.
    tüm paramız bitene kadar içtiğimiz, sarhoş olup dışarı atıldığımız için artık gitmeye yüzüm olmayan yer.....
  • atilla'nın yeri. (abi demeye dilim varmadı, bu da komik oldu ya, neyse).
  • yeni yazılan entry'leri okuduktan sonra, tanımadığım herkes için "acaba bunlar sözlükten mi=" die yaklaşmama sebebiyet verecek, yeni upuzun saçlı, yakışı ve çekici (valla bi kız öyle dedi) çalışanı ile artık bilgisayara zaten gereksinim duymamış olan, ve esasen bilgisayarın kurtarılamayacak derecede göçmesi yüzünden mp3 yayınlarına ara vermek zorunda kalmış, malibusu halen beni bitirdiğim malibu şişesinin boş olarak durması ile görsel olarak bar kısmında bir anlam ifade edebilme endişesi içeren mekan.
  • (bkz: medici)
  • bilgisayarına geri kavuşmuş!!!
    bugünkü ruh halimi gören, beni mutlu etmek için kırmadan tüm istediğim parçaları çalan, en sonunda lake of tears ın forever autumn albümünü baştan sona çalan iyi bi elemanları* var.
    içmeye başlamadan önce uyarırsanız bir şişe şarap* bittiğinde başka getirmiyolar...
  • bir japon türü
  • arkadaşlardan duyduğuma göre sahibi değişmiş, bira boyutları değişmiş, masalar falan değişmiş, müzik değişmemiş*, daha bi şekilli olmuş.
  • içeriye girildiğinde alien ant farm, hardcoredan çeşitlemeler, pretty fly çalarak girenin ışık hızıyla dışarı çıkmasına neden küçücük fıçıcık içi dolu turşucuk.
  • güzel müzik çalmasının bile iticiliğini ortadan kaldıramadığı mekan. çok karanlık, kasvetli,pis.. sevemedim gitti. kanımca sakin ve olay çıkma olasılığı az olduğu için tercih ediliyor gençlik tarafından.
hesabın var mı? giriş yap