• bugün bimden 70 liraya aldığım bluetooth hoparlör. normalde 100 liraymış ama indirime girmiş. şirin bir görüntüsü ve şimdilik fiyatına göre tatmin edici bir ses tonu var.
  • geçen hafta rasyonel bir tüketici olarak yaptığım yaklaşık 45 dakikalık araştırmanın ardından fiyat performans noktasında en iyi bluetooth hoparlör unvanını elde eden cihaz.

trendyol'dan 83 liraya 6 taksitle satın alabilirsiniz.

meizu'yu bilmeyeniniz varsa xiaomi gibi güvenilir bir çin markası. xiaomi'nin hoparlörü 72 liralık fiyatıyla cezbedici dursa da o kadar küçük ki ses çıkışı istese de meizu kadar olamaz.

ek: pil farkını eklemeyi unutmuşum. meizu'da tam 1800 mah batarya bulunmakta. orta seviyede 15 saat kesintisiz müzik demek bu da. xiaomi'nin bataryası ise 480 mah diye hatırlıyorum.

yani, benim için ses seviyesi çok önemli değil kaliteli ses versin, ufak olsun diyorsanız dahi 10 lira daha ekleyip meizu almanızı tavsiye ederim. ayrıca meizu'nun boyutları da gayet küçük zaten.
  • piyasada 140lira bandindayken, şu sıralar bimde 100liraya satılan bluetooth hoparlör. satın alan, deneyimleyenlerden yorumları bekleniyor.
  • zamanında 75 tl ye aldığım , yıllardır kullandığım şarjı uzun giden kaliteli bluetooth hoparlör.
  • 80-90 lira civarlarina dustugunde mutlaka alinmasi gereken bluetooth hoparlor.

basslari pek iyi olmasa bile ses kalitesi gayet yerindedir. kullanma kilavuzunda 16 saat ortalama pil omru oldugu yazar fakat 6 gundur cadir kampindayiz hic sarj etmeden gunde 3 saat dinledik ve sarji daha som ceyrekte bile degil.
  • ben hayatımda fiyat/performans oranı bu kadar iyi bir ürün görmedim. 100 tl bandında lakin 300 tl olsa bile alınabilir. sesi kristal berraklığında veriyor ve şarj çok uzun süre gidiyor. bence müzik dinlemeyi seviyorsanız kesinlikle jbl go yerine bunu alın.
hesabın var mı? giriş yap