• haklı olarak yapilan bir eyleme konu olan klip.

lan berber benim saçımı oyle traş etse bombalardim dükkanı. ne yapsa az. apaci kardesimiz hakli yani.
  • basa basa mahallenin berberini basmışlar başka mekan mı yok amk.
  • 34 ha 0887

plaka bile kaba amk.
  • ya bu adamlar ne yapsın. tinerci olup götünüzü mü kessin sokakta illaki. iyi kötü, beğenirsin beğenmezsin adamlar müzikle uğraşıyor. amatör imkanlarla klip çekiyorlar. bir şeyler üretmeye çalışıyorlar. ne yapsın bu adamlar. her gün bir kurban seçip "auhaushua durex virali .dd" demenin mantığı nedir ben anlamıyorum. adamlar bunca imkansızlığa rağmen bir şeyler üretiyorlar. bence de komik. bence de saçma. ama tutup "yarıldım xdxdxd, peçeteden kendi imkanalrıyla ahıahıahıh" deme cüretini algılayamıyorum. "leyla ile mecnun ihihhi <3" mi desinler. "behzat komiser adam ya adam!!" mı desinler sizin gibi. ulan çok sinirlendim ya.
  • çocuğum var kınamıyorum.
    (bkz: batıl inanç)
  • olmamis, mekan basmaya tofasla gidilir koclar biraz yol yordam ogrenin
  • bu apaçilerin bir ortak özelliği de %98 oranında ultra slim fit olmaları. hiçbirinde gram yağ yok. sanırım ekonomik koşulların getirdiği bir dezavantaj, yani yağ yapacak kadar yemek yemeye maddi güçleri yetmiyor. allah dayanma gücü, maddi refah versin ne diyeyim. ciddi bir konu, allah kimseyi açlıkla sınamasın
  • berberin kola dayaması sonucu sinirlenen gencin, mahalleden adam toplayarak mekân bastığı klip.
  • "oo kimler gelmiş" bakışları atılan ama sonunda oyuncak tabancalarla yerlerin tozunu alan gençlerin yer aldığı kliptir.
hesabın var mı? giriş yap