• 15 burcu esmersoy, 10 beren saat, 4 bergüzar korel eder. hatrına mihrap yerinde izleyeceğim.
  • bildiğin 84 model sevinç erbulak.
  • sen 35 yaşındaysan gel kafama sık yok eğer 35 yaşında değilsen ben nüfus memurunun kafasına sıkayım.

öyle işte. bu ne freshlik be abla...
  • 1984 doğumluymuş.1993 doğumlu gibi duruyor.
  • neredeyse 30 yaşına geldiğine inanmam için ortalama insan ömrünün 150 yıl olması gerekir.
  • güzellik; "gözler", "kaşlar" "sempati" , "gülümseme" ve "zerafet" gibi değişkenler ile kurulan bir denklem ise...
    benim yaklaşık 10 senedir ekranlarda değişmeden -genç ve hep aynı tazelikte- kalabilen bu hatun kişisi için
    kısa tanımlamam şöyle olabilirdi;
    melis babadağ = güzellik
  • derin ve güzel bakışlara sahip olan güzel mi güzel bir hanım kız. tek noksanı boyu biraz kısa. ama yine de piyasada kendisini galler prensesi sanan çoğu aktris yanında halt etmiş.
  • pek televizyon izlemediğim için kendisini tanımıyordum. bugün aykut enişte filmini izlerken ekranda gördüm.
    hanımla beraber "yahu bu sevinç erbulak mı acaba? onun yaşı baya vardır ama gençliği gibi" derken ismini öğrendim.

internetteki daha genç fotoğrafları pek andırmasa da bu filmdeki hali resmen sevinç erbulak'ın gençliği gibi geldi bana. saç stili, filmdeki kostümleri, gözleri ve gülüşü beni kendi gençliğime taşıdı.

son derece güzel gözlere ve beni başka diyarlara taşıyan bir gülüşe sahip hanım. oyunculuğunu da çok beğendim. dilerim çok başarılı bir oyunculuk hayatı olur.
  • sevinç erbulak’a benzeten olmuş mudur acaba benden başka diye düşünüyordum ki...
    girlen entrylere göz gezdirince yalnız olmadığımı anladım o konuda.

gerçekten de; 94 görünümlü 84 model sevinç erbulak yakıştırmasına layıktır kendisi.*
  • çok çok güzel olmasına rağmen bana göre hakettiği yere ulaşamamıştır kendisi, böyle güzellikte ki bir kız için iyi roller de oynayamıyor ya da oynatmıyorlar, ben şahsen çok daha iyi projelerde görmek isterim kendisini.
hesabın var mı? giriş yap