• bayfarma ilaç firmasının hemoroid şikayetlerini azaltmak ve ortadan kaldırmak üzere tasarladığı bariyer spreyi.
  • oldukça ilgi çekici. anestesik maddeler yerine, farklı bir yol izlenmiş. ve oldukça mantıklı hani. ben tuttum bunu. alınabilir. ağır vakalarda 2. kutuya başlayın demesi biraz kafamı kurcalasa da kesinlikle denemeye değer. şahsen bu hemoroid lanetiyle başetmek için ameliyattan tutta zilyon tane ilaç deneyen ben bu ilacıda deneyecektir efem.

10ml olanı 95tl.
  • kullanan bir süserin hala bu başlığa tecrübelerini aktarmamış olmamasına karşın, 10ml sprey ürününün fiyatının gün itibariyle 115tl gibi bir rakama çıkmış olması enteresan.

edit: edildi.
  • eczanelere sipariş üzerine getirilen, yarın elime geçecek olan ve mucize beklediğim ilaç. öldükten sonra parmaklatacak olsak da ölmeden önce ölürüm de o götü elletmem aga!
  • kutusuyla da götünüze soksanız her ilaç gibi buda bi sike yaramayacak kâr makinesi. bozuk götümüz sektör oldu aq
  • memeyi görüp gelenlerin karşısına basur çıkması hiç hoş değil doğrusu.
  • naneli bir serinlik hissi veriyor. kaşıntıyı gideriyor. bir şişe, hemoroidte küçülme sağladı. ama çok pahallı. 10ml; 95 tl ayıp.
  • kullanıpda faidesini gören olmuş mu merak edilen ilaç.

not: fissur.
  • kullanıp faydasını gördüm diyebilirim. en azından ağrıyı kesiyor. fakat şöyle bir durum var; prospektüsünde ilaç değildir yazıyor ve anladığım kadarıyla ürün içeriğinde çok fazla mentol var. günde bir defa 6-7 fıs sıkarak kullanın denilmiş. ben 1-2 fıs atıyorum fakat o kadar yakıyor ki makatımda zenciler dans ediyor gibi. oturmak yürümek imkansız. yatmadan önce kullanılırsa uykudan bile uyandırıyor. kullanacak kişilerin aklında olsun.
  • hiçbir boka yaramayan ilaç.

kronik hemoroidi olanlar için konuşuyorum, o memelerin 50-60 fısfısla geçeceğine inanıyorsanız alın kullanın ne diyeyim.

ilk safhada mercimek kadar memesi olan hastalar için fikrim yok tabii ki.

ameliyat ya da laser vs gibi yöntemlerle tedavi olana kadar anestol'a devam.

not: memethol'ü kullandım ilk şişeyi bitirdim. wc den sonra kullanırsanız feci yakıyor, o yüzden kullanmadan 10 dk önce anestol sürün, temizliği yapın sonradan bunu kullanın illa alıp da kullanacaksanız.
hesabın var mı? giriş yap