• merhaba ben ayşen gruda, sorularınızı cevaplıyorum.

kanıt

edit: sorularınız için çok teşekkür ederim. görüşmek üzere.

sorularınıza verilmiş yanıtları görmek için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz: (bkz: merhaba ben ayşen gruda sorularınızı cevaplıyorum/@aysen gruda)

not: soru cevap etkinliğini mobil ve web tarayıcınızdan takip edebilirsiniz.
  • sizi burada gördüğümüze sevindim. yeni projeniz var mı acaba? dizilerde rol almayı düşünür müsünüz?
    • teşekkür ederim. ben de sizin sorunuzu okuduğum için mutluyum.

ben dizilerde rol alıyorum.

türkiye'de öyle proje mroje yok. iş geliyor, oynuyorsun.
  • hoşgeldin teyze. kemal sunal mi şener şen mi?
    • acaba kaç yaşındasın yavrum, bir yazar mısın? bana teyze dediğine göre herhalde küçüksün diye umuyorum. cevabını ver, ben de sana cevap vereyim.
  • domates güzeli hoşgeldiniz.

soracak sorum yok, sizi seviyoruz
  • öncelikle hoş geldiniz. benim 2 sorum olacaktı izninizle,
    1-rol aldığınız yapımlar arasında izlemekten en çok keyif aldığınız film hangisidir?
    2-genç oyunculara veya sektöre girmek isteyen gençlere tavsiyeleriniz var mı? varsa nelerdir?
    şimdiden çok teşekkür ederim.
    • 1. ben o filmi bitiririm ve unuturum. çünkü onlar benim çocuklarım. o bir doğurma aşamasıdır. biter ve geçer gider. ah ne güzel film yapmışım gibi bir şey yok.

2. hangi sektör? onu anlamadım. gençlere tavsiyem; önce okusunlar, okullarını bitirsinler. konservatuvar konusunda istekli iseler konservatuvara girsinler ve eğitimli olarak sektöre girsinler.
  • hoşgeldiniz.

sizi izlemeyi özledik. en yakın projeniz ne zaman olacak?

dün neşeli günler filmini tekrar seyrettim içim ısındı. teşekkürler.

ekleme: haftalık dizi izlemiyorum genelde netflix tivibu digiturk aboneliklerimiz ve puhu tv var. evlenmeden önce televizyonun düğmesine bile basmazdım. haftalık dizi takip edecek vaktimiz olmuyor çünkü ülkemizde yapılan diziler çok uzun 3 saat süren bir dizi; izleyen için de, oyuncu için de zorlayıcı bence. aynı zamanda kendi adıma konuşacak olursam 30’lu yaşlardaki insanların en üretken olacakları zamanı televizyon dizileri karşısında geçirmelerini sağlıklı bulmuyorum.
    • kendimi izlemekten nefret ediyorum artık. her gece 5 kanalda filmlerim oynuyor.

onlar benim projem değil ki; beni çağırıyorlar, beğenirsem oynuyorum. özledim diyorsun ama tv mi seyretmiyorsun? daha yeni "bizim hikaye" diye bir dizide oynadım ve çok da güzel bir karakterdi. tavsiye ederim.
  • yesilcamdan en unutamadığınız bir anınız var mi
  • hala kendinizi seksi hissediyor musunuz?
    • nasıl bir soru? ne demek istiyorsun?

ben seksi bir kadınım, hala da öyleyim. sen bana dikkatli bakmamışsın.
  • ayşen hanım merhaba. öncelikle size bayılıyorum, şahanesiniz. neden bir sohbet / talk show programı gibi bir şey yapmıyorsunuz televizyonda ya da sosyal medyada? bayılarak izlerdik sanki.
    • size bir sır vereyim; deli kadın'a gelin, ben orada hepsini yapıyorum. bayılacaksınız, çıldıracaksınız. ayrıca yarı interaktif bir oyun. oyun değil başka bir şey hatta. bekleriz.
  • merhabalar. ayşen gruda 3 kelime ile kimdir ? kim değildir?
hesabın var mı? giriş yap