• kendisini bu hale getirdiği düşünülen kişi hakkında sorulan soruya karşılık haklı bir tepkidir.

magazinciler boluğur’a yanında erkek arkadaşı varken dalkılıç ile ilgili soru yöneltmişler.

tepkisi de şu olmuş
  • çok haklı, keşke mikrofonu alıp muhabire başka bir şey yapsaydı.dinlene dinlene giydiriyor bir de buna da ayrı güldüm :)
    mazide kalan insanları bu şekilde yerli yersiz deşmek sadece bizim kültüre has bir utanç sebebi.
    ayrıca (bkz: 1.70'lik murat dalkılıç yargilansin)
  • yapılan utanmazlık yanında az bile olmuş tepki. ağzına sağlık bacım.
  • sevgilisi var yanında haklı bence.
  • buram buram reklam kokan tepkidir.
  • aman ne onemli ne onemli.
  • o an yanındaki o adam olmamak için 750 bin lira borca girerdim. çok aşağılık bir durum.

edit; arkadaşlar tl tl. dolar falan değil. türk lirası olarak 750 bin bir şekilde ödenir de, 750 bin doların altından kalkamam.
    benim limitim 3 bira.
    bu arada elemanın kolu kopacak öyle çekiştirilir mi o da bir can amk. yazık insancağıza.

ek; elemanın yapması gerekeni direkt yazıyorum. belki buna benzer duruma düşen genç kardeşlerimiz olur bir gün, en azından bir faydası olsun onlara.

o soru geldiği an kız arkadaşınız o çıkışı yapmasına mani olmanız lazım. daha ilk anda agresif bir tepki göstermiş ve tansiyon giderek artacak belli. bu sebeple ikinci dalga gelmeden kız arkadaşınız durup durup laf dalaşına girmesin diye
    arkadaşınızın elini sıkıca tutup siz onu çekiştireceksiniz. yani liderdiği siz devralıp, ortamın dominasyonunu siz sağlayacaksınız. gergin bir ortamdan kız arkadaşınızı alıp uzaklaşma vazifesi bir erkek olarak size düşer. bir yandan da kendinizden emin ve sakin bir ses tonuyla kız arkadaşınıza sakin olmasını ve gitmeniz gerektiğini söyleyip kontrolü ele alacaksınız. daha sonra da beraber olay yerinden uzaklaşacaksınız. bu kadar basit.
    böyle ezim ezim ezilmeye gerek yok. madem özgüvensizsin, madem böyle durumlara düşeceksin, o zaman bu tarz ünlü veya sosyete, tanınmış kızlarla arkadaşlık yapmayacaksın. bu kadar basit.
  • (bkz: eee amk)
  • sevgilim dediği adama helal olsun, bozmamış kendisini. normalde o çakalın ağzının üzerine yumruğu indirmeliydi ama yine çakala haber çıkardı.
  • erkek arkadaşına yapılan saygısızlık yüzünden şu kadını savunacağım aklıma gelmezdi. tebrikler magazinci kardeş..
hesabın var mı? giriş yap