• işte benim stilim yarışmacısı. sözlük henüz keşfetmemiş, cidden ilginç.
  • öncelikle burası değerlenir.
    izlediğim kadarıyla çok tatlı bir hanm kızımız ama o ses nedir öyle? acilen sigarayı bırakması lazım...
  • çok güzel bir kız. ancak biraz çenesi büyük. mecaz falan değil, gerçek anlamda.
  • hem stili hem ruhu hem de fiziği düzgün işte benim stilimin bugüne kadar en star yarışması. stilin bir bütün olduğunu ispatlayan yarışmacı. hem güzel hem şık hem karakterli. yürü merve
  • oğlum olsa lütfederse alacağım gelin adayı. bu zarafet, bu kadar davranış nezaketi. bu kadar stil konuşturmak. son dönemlerde hiç bir yerde göremeyeceğimiz kalite. keşke işte benim stilimin kazananı olsa.
  • kalite fışkırıyor kızdan da orada ne işi var anlamış değilim. kaç para için bi araba salak ve adına juri denen bir grup yetersiz, sunuculuk yapan memnuniyetsiz menapoz teyzeye katlanıyor acaba.
  • keşke benim olsa.
  • işte benim stilim'in ekmeğini balla kaymakla yiyecek yarışmacı. önü çok açık. diğerleri ya dizilerde figüran ya da magazin malzemesi cicişlerden öteye gidemeyecek ama o muhtemelen başrollerde olacak. sabretmeye devam et merve, iyi gidiyosun.
  • kaliteli ve güzel.
  • 25.. sınıf ördek dudaklı varoş kezbanların arasında pırlanta gibi parlayan işte benim stilim yarışmacısı. kesinlikle ileriki dönemde acun medya yapımlarında veyahut dizilerde kendisini göreceğiz bence.
hesabın var mı? giriş yap