• bir meslek uzerine yillarini vermi$, okulundan mezun olsun olmasin mevzu uzerine experimental point'leri yuksek olan $ahsiyetler. yogun birikimlerine muhalefet mahalle aralarinda televizyonculuk, elektrikcilik, cama$ir makinesi tamirciligi yapmaktan oteye gidemez buyuk cogunlugu her nedense. saygi duyulmasi gereken adamlardir, egildiklerinde comeldiklerinde kic catali show'u yaparlar.
  • bir youtube kanalı. kendilerinden 1 mayıs işçi bayramı başlığına girdiğim entry'e cevaben attıkları mesaj ile haberdar oldum bugün. fikir güzel. 1 mayıs işçi bayramına özel hazırladıkları video'da güzel. her ne kadar ilgili video'da eksiklikler olsa da, zamanla kendilerini geliştireceklerini düşünüyorum. yolları ve projeleri açık olsun, uzun ömürlü olsun.

ilgili youtube kanal linki ise;
    meslek erbabı
  • aldığı tıp eğitimine rağmen davranış ve ruh olarak doktor olamamışlar* var. onları nereye koyarak tanımlayacağımı bilemiyorum. doktor hastasından para alamasa bile -veya para alamamak neden değil sonuç, aristokrat bir meslek erbabı. doktor ruhen/özde aristokrat olduğundan ofisi, özel muayenehanesi olmalı. zorunlu hallerde üstüste tavuk gibi çalışsa ve yolculuk etse bile, o özel yer onun büyücülüğünü yapım sunum tanıtım yeri işlevi görür. (bkz: hekimlik/@ibisile)
  • bir meslekte tecrübe sahibi olan ve uzmanlaşanlara yakıştırılan sıfat.
hesabın var mı? giriş yap