• usandım şu başlıkları görmekten dediğim versus.

(bkz: fanatik fenerli zekası vs normal insan zekası)
  • hagi’nin tek çorabının bile alacağı versustur.
  • başlığı açan kesin çarpılır. belki de çarpıldı.
  • başlığı açan > mesut + hagi
  • acaba bu başlığın canlanmasının nedeni mesut'u transfer edince hagi ile rekabet ettirebilecekleri birisini transfer etmiş olma durumunu fark eden fenerliler mi (zira alex gibi bir türkiye süper ligi efsanesini hagi gibi bir dünya futbolu efsanesi ile kıyaslamak onlara da bir süre sonra saçma gelmiş olsa gerek); yoksa fener mesut'u alınca bizim de hagi'miz var mesut da kim diyen gs'liler mi emin olamadım.

mesut özil'in formda halinin oynadığı oyun gerçekten futbol namına izlemesi en keyifli olaylardan birisidir ancak bu başlık özelinde tanıma geçmek gerekirse;

t: hagi'nin kolayca alacağı versustur.

edit: imla
  • haginin uzaktan attığı bazukalarla önde olduğu versus. adam ayak parmağını kaşır gibi monaco'yu 40 metre çaprazdan deldi.
  • dunya futbol tarihinde birçok otorite tarafından gelmiş geçmiş en büyük oyunculardan biri olarak gösterilen gheorghe hagi'yi bu cılız fizikli, 1-2 çalım atmak ve arada bir asist yapmak dışında bir hüneri olmayan yarı çinli tipli ortalama alamancı top tepici ile kıyaslamak sadece trollük olur. o yüzden;
    (bkz: don't feed the troll)
    edit: yahu rahat bırakın artık gica hagi'yi. her geleni neden onunla kıyaslama ihtiyacı duyuyorsunuz? bu sorunun cevabını ciddi anlamda merak ediyorum. niçin ülkeye gelen her "iyi" futbolcuyu gica hagi ile kıyaslıyorsunuz? rahat bırakın lan artık, adamın ismini ezik versuslarınızda kullanmayı kesin!!
  • mesut’a fenerlilerin yapacağı kötülüktür. gsliler bu işe karışmasın
  • kariyer olarak özil geri kalan her şey için hagi
  • (bkz: transfermarkt)

mesut özil kariyer olarak da, istatistik olarak da, bu istatistikleri nerelerde yaptığı olarak da, gheorghe hagi'nin fersah fersah önündedir. neyin tartışması bu?

ayrıca bir dünya yıldızıdır. transfer gerçekleşirse türkiye'ye gelmiş en popüler futbolcu olacaktır. instagram'daki takipçi sayısı fenerbahçe, galatasaray, robin van persie ve wesley sneijder'in takipçi sayılarının toplamından fazladır.

edit: daha okuduğunu anlamayan adamlar takipçi sayısı kısmına takılmış. ben ne kadar iyi olduğuyla takipçi sayısı arasında bir bağ kurmadım. popülerlik ayrı şey.
hesabın var mı? giriş yap