1305 entry daha
  • her şey şöyle dursun ama prof. dr. burhan kuzu’dan o övgüyü almayacaktınız...*

sayın kuzu’nun anayasa profesörü olduğu ülkede ben anayasa bile olurum ama yine siz bilirsiniz metin bey.

ekleme:
    (bkz: cumhurbaşkanımızı en çok benim sevmem)
  • türkiye'de siyaset çok garip. birkaç sene önce doğru eleştirilerde bulunduğu için kendisini dinlemek bile istemeyen siyasetçi kimdi.

bugün sarayında konuşma yapmaya gidecek olan bu beyefendi iyi bilir. peki ne oldu da feyzioğlu fikir değiştirdi.
  • uslu çocuk olmanın karşılığında yeniden konuşma yapma hakkına kavuşmuş adli yıl açılışında.

bu adamı zamanında muhalefetin umudu olarak görenler vardı. en çok da buna gülüyorum.
  • biraz makyavelist oportünist bir arkadas sanırım.
  • iyi oldu iyi. karakterini belli etti. yoksa chp nin başına geçirmeyi düşünüyorlardı bunu
  • simdi bu adama sorsan yaptigi seyi vatan millet sevgisi ile açıklar ve herkes sus pus olur. organize bir kotuluk ile karsi karsiyayiz . bu ruh hastalari bu ulkeden defolup gitmeden ulke 3 dunya seviyesine hizla inmeye devam edecek.
  • bu adam hic bir zaman bana samimi gelmedi.
  • istifa etse, arzuhalcilik yapsa vatana da millete de hayrı bir nebze dokunacak kişi.
  • şaşırmadım ama yine de şunu sormaktan kendimi alamıyorum:

bu kadar mı sattınız benliğinizi?
  • bir youtuber olarak davet edildiği külliyede yer alacağını açıklamıştır.
    beni en çok düşündüren ise kendisine bağlı baroların bu davete icabet etmeyişini söz aldığında nasıl açıklayacağıdır. gerçi youtuber sonuçta bir şebeklik yapar, kotarır işi.
1691 entry daha
hesabın var mı? giriş yap