• lan akp kendini bu kadar savunmuyor, ne yalaka heriflermişsiniz...

lord voldemort taraftarları tarafından kullanılan ifadedir.
  • ne yani şimdi rte voldemort, bahçeli de kılkuyruk mu?

(bkz: selam ve expelliarmus ile)
  • gargamel'in şürekası azmancıların yeni bulduğu lakap. umarım ilerde iyi insanlar tarafından avlanmazlar zira yeni seçimlerde şirinleri bile göremeyecekler.
  • üst edit: (bkz: mng'nin kamilet vadisini yok etmeye çalışması) artvin'in doğası talan edilmeye devam ediliyor ve duyurulması gerekiyor. ırmağının akışına ölmekle bitmiyor her şey, mhp'liler asla bu durumlara ses çıkarmıyor!! mhp ne işe yarıyor ki?

mehmet bahçeli vs ali potter, vatandaşı olmasan komik ülke vesselam.

edit: ayrıca harry potter'da biliyoruz ki hikayenin sonunda 'kim olduğunu bilirsin sen' yeniliyor ve harry potter galip geliyor. kendisi mesaj da vermek istemiş olabilir.
  • ali babacanın yerinde olsaydım, bu lakabı alır ve kullanırdım.

bilmeyenlere birkaç cümle ile özetler ve ''bizim bir büyücü gibi türkiye'deki sorunları ortadan kaldırabileceğimizi bildikleri için böyle diyorlar. '' derdim.

hadi yine kaptınız bedava tavsiyeyi sayın babacan. güle güle kullanın.
  • son 10 senedir cehaleti kutsayıp, öğrenim ve liyakati şeytanlaştırdıklarları için onlara göre normal fakat toplumun yüksek bölümü için anormal olan açıklama.
  • zamanında mhp akp için ağır eleştiriler getirirken ani bir dönüş yapıp desteklemeye başlamıştır. bunun nedeni 2015 yılının ağustos ayında ak parti milletvekili aydın ünal'ın attığı şu tweetlerde saklıdır:

"-devlet bahçeli'yi önümüzdeki günlerde sn. cumhurbaşkanı ve ailesine ettiği tüm hakaretlerden dolayı bin pişman göreceğiz. evet, zavallılık... ağzından köpükler saçarak konuşan siyasetin zavallısı devlet bahçeli için, bütün o köpükleri itinayla yalayacağı yeni bir süreç başlıyor."
    yani çokta şey yapmayın. yani önemsemeyin
  • ak parti ısrarla yeni partileri görmezden gelmeye çalışırken mhp nin ali babacan la polemiğe girerek parlatması bir tek bana mı garip geliyor?
  • 40 yapar’dan süregelen mhp mizah seviyesi. 2009’dan bugüne istikrarlı oldukları tek husus.
  • çıkıp babacan'ın söylediği eleştirilerle ilgili gram söz beyan edilmemiş direk kişiliğe saldırılmış.
    bu ülkede siyasal islam ile milliyetçiliğin seviyesi malesef bu kadar. herhangi bir eleştiride karşıdaki kişiyi ya dinsiz ya terörist ilan etmekten başka tezleri yok. anadolu'nun cahilliğini kullanarak aldıkları iktidarı bu şekilde harcıyorlar. problem yok anadolu'nun tenceresi boşaldığında beyni dolmaya başlayacak nasılsa o zaman bugünün şakşakçıları yarının yuhlayıcıları olacaklar.
hesabın var mı? giriş yap