• xiaomi mi band 2 için resmi uygulama.
  • samsung health uygulaması gibi küresel çapta yarışma ve arkadaşlar arası yarışma eklenmesi gereken uygulamadır. beklemedeyiz.
  • uygulamayı kullananlar motivasyon için birbirini eklese süper olacak.

tanım; mi ürünleri ile eşleyip kullanabileceğiniz bir uygulama. ayrica sade ve gerçekten kullanışlıdır. aynı işi yıllardır yapan rakiplerine fark atar.
  • bu kadar çok satan bir ürün için yapılmış baya kötü bir uygulama.

en kritik iki eksiği:

1) kalp atış hızı ölçümü apple health ile entegre değil. (entegre olsa nike running gibi koşu/spor uygulamalarını kullanırken kalp ritmi ölçümü özelliklerini de kullanabileceğiz)
    2) smart alarm seçeneği yok. hani şu uykunun hafif olduğu yerde sizi uyandıran alarmlardan. uygu analizi yapıyorsun bunu niye koymuyorsun taosuzlar.
  • şunu fark ettim. uyku falan iyi ölçüyor ama arkadaş ben öğlen uyuyorum bazen. onu hiç yazmiyor. ben belki gece çalışıp gündüz uyuyan biriyim. bunu düşünmemeleri hata olmuş
  • en son güncellemeden sonra arayüzü bi' boka benzemeyen bir şeye dönüşen aplikasyon. uzun zamandır alıştığımız gayet kullanışlı olan arayüzü değiştirip daha iyisini yapacakları yere daha kötüsünü yaptılar diyemem çünkü resmen uygulamanın amına koydular. yapacağınız işi sikeyim xiaomi mühendisleri. downgrade yapmak şart oldu.
  • son güncellemesiyle türkçe karakterlerin de gelmesiyle gayet güzel olan uygulama. akıllı saatimdeki türkçe karakter bildirimi sıkıntılıydı, bunu çözmeleri çok iyi olmuş. darısı emojilerin başına.

istatistikleri ve alarmı da gayet kullanışlı, beğenerek kullandığım app.
  • rezalet uygulamadır, amazfit’e giriş yapmanızı engeller ayrıca saati önce amazfit’e sonra da mi fite senkronize etmek ne kadar salakça bi yaklaşım. bu kadar can sıkıcı firma olamaz sürekli yazılım hatası veriyor ve bug dolu.
  • uygulamada malum saat ekranı teması için çok az seçenek var. bu uygulamayla entegre olan amaztools uygulaması temalar için çok iyi. binlerce seçenek ve çok güzel temalar var. onla beraber çok daha kullanışlı olan uygulama.
  • ortalama yürüme ya da koşma hızını koşu bantlarındaki gibi km/sa olarak değil dk/km olarak gösteren uygulama. örneğin 9'35" gibi bir ortalama hız vermektedir.
hesabın var mı? giriş yap