• sosyal medya sayesinde kısa sürede gündeme oturan konuyla ilgili açıklama yapılmış.

belli ki kendilerine doğru kabaran bir şey olduğunu anlamışlar.
  • ak it ler anasını siktiler memleketin.
    biz de babaları olarak gerekeni yapacağız.
    bu namussuzlarını doğdukları güne pişman edeceğiz.
  • e ben zaten yıllardır meyveyi sebzeyi tane ile alıyorum. veriyorum kasaya onlar tartıp kaç lira olduğunu söylüyor, ödemesini yapıp uzuyorum. niye gündem olmuş anlamadım.

mutluluğun sırrı zaten şu değil mi :

(bkz: az insan az eşya az domates)
  • gayet düzgün bir uygulama olmuş.
    hem de hijyenik.
    çok almak isteyen 6 adet alabilir.
    sonuçta karneyle satılmıyor.

gereksiz bir açıklama.
  • --- spoiler ---

imhaların önlenmesi ve pandemi sürecinde hijyenik amaçlı yapılmış olsa da uygulama hatalı olmuş.

--- spoiler ---

diyor. tabi yersen
  • migros sen neden özür diliyorsun onu anlamadım?
    satacağın ürünü paketleyip etiketlemişsin ne var bunda?
    hurma, çağla, çilek, yeni dünya gibi meyveler de böyle paketli satılıyor.
    aa sorun fiyatı mı yoksa? ekonomiyi migros mu belirliyor?
    özür dilemesi saçma olmuş, bu fiyata aldık şu fiyata da satmak zorundayız yazmalıydı.
    belliki pahalı diye satılmayan bir ürünü adet olarak elden çıkarmayı planlamışsınız.
  • gramla altın satan sarrafları kınıyorum.
  • kiraz domatesi 250 gr'lık paket yapıyorlar dert olmuyor da, 1 tanesi 250-300 gr. gelen domates göze batmış demek. :))

açıklama yapılması bile, bu tür hususlarda nasıl bir baskı olduğunun göstergesi aslında!

arkadaş; birim fiyatı değişmedikten, vatandaş şu domatesi kilosu 5 liranın da altında almadıktan sonra, ha taneyle kasadan geçirmiş, ha poşete doldurmuş kilo kilo almış, çok mu farkeder?
  • yersiz açıklamadır. hatalı migros değil migros'u buna iten ekonomik durumdur.
hesabın var mı? giriş yap