• durakta abartısız yarım saat mal gibi bekleyip şoförün kapıyı kapatması ile telefona saldıran tiptir. ulan acaba ne konuşuyor diye kulak kabartıyorsun, havadan sudan konuşuyor at pipisi. kısık sesle konuşsa eyvallah, hatta karşıdaki kısık sesle konuşsa ona da eyvallah, aralarında bir tartışma geçiyor ve konuyu biliyorsun, insanın müdahale edesi geliyor.
  • konuşmalarına başka insanları dahil etmede bir sakınca görmeyen tiplerdir. bir de bir türlü kapatmazlar, görüşmelerinin ilerleyen dakikalarında sizin de dahil olasınız gelir.diğer bir adlandırmayla görgü özürlü giller diyeceğimiz insan gürühu
  • benzerini minibüste değilde otobüste gördüğüm kişidir.

hattın yarsından otobüse bindim, son durağa kadar yanımdaki kişinin yüksek sesle konuşması ve telefonda emlakçıyla pazarlık yapması.

o kişinin otobüsle giderken bütün hayatını öğrendik, şahsın hiç özel hayatı kalmadı.
  • otobüste minibüste nerde olursa olsun sinir olduğum tipler ben senin boktan püsürden ya da salakça konuşmalarını dinlemek zorunda mıyım?
  • yasadigim ulkede, trenlerde bu gibi durumlara tahammulu olmayan insanlara özel ayri vagon tahsis edilir, billetinizi alirken buradan alirsaniz yol boyunca kafanizi kimse ütülemeden bir seyehat yapma sansina sahip olursunuz. üstelik ekstra bir fiyat ödenmez.
  • işyerinin servisinde telefonda uzun uzun konuşanlara ayar olduğum tipleme. insan bi düşünür bu insanlar gün boyu iş yaptı, yoruldu, kafa dinlemek istiyolar diye ama nafile.
  • bi kere ben rahat edemem iş de konuşsam aşk da konuşsam havadan sudan da konuşsam 20 kişinin beni dinlediğini bilerek bunu yapmam. yapanların bu hayatta gayesi olmayan gamsız insanlar olduğunu düşünüyorum. ha bir de yüksek sesle konuşuyorsa o zaman insan olmadıklarına yemin edebilirim.
  • ya o değilde toplu taşıma araçlarını kullanan turistler neden bağıra bağıra konuşuyorlar?
    biz konuşsak kro ya da görgüsüz oluruz.
    ha bide kulaklık taktığı halde dinlediği saçma sapan tekno müziği tüm metro ile paylaşan gençler derdiniz ne?
    evet cevap bekliyorum..
  • ofiste bağıra bağıra dikkat çekmekten aşırı hoşnut kadın kişisiyle yarışır.
    not: henüz dikkat çekmek için bağıra çağıra konuşan bir erkek görmedim.bağırıyorsada ya saflığından ya da anlık öküzlüğünden oluyor.genelleme değil ama kadınların bu ofsayt hareket ruhunda var.
  • kim ne derse desin saygısızlıktır. kimse sizin ne bok konuştuğunuzu, hayatınızı, problemlerinizi merak etmiyor. tek yapman gereken kenara köşeye bir yere geçip sessiz sessiz a noktasından b noktasına ulaşmak.
hesabın var mı? giriş yap