şükela:  tümü | bugün
  • 75 texas doğumlu kızıl aktris. the killing'de başrol oynuyor. ondan önceki en kayda değer işi big love.
  • bu kadar muhteşem karakterle bütünleşilir. the killing'i almış götürmüş.
  • the killingteki performansı on numaradır. "o oynamasaymış olmazmış" hissi uyandırır.
  • the killing gibi bir dizinin enerjisini bir oyuncu bu kadar mı düşürebilir? anladık içine kapanık, yabani, problemli, asosyal bi kadını oynuyosun, ama hikaye o kadar yükselirken bi insanın hiç mi kırılma noktası olmaz? bu kadın bana kalırsa her sahnede yüzüne yerleştirdiği tek bi ifadeyle oynayan, gizemli kadın tipine bürünen ikinci sınıf oyunculardan. ayrıca vücudunda çok ciddi bir kordinasyon problemi var, (ki bir oyuncunu böyle bir defosu olmaması gerekir) paytak yürüyor ve enerjisi yok, hele mıy mıy ses tonu katlanılabilir gibi değil. neyse ki dizinin senaryosu çok sağlam o sayede dayanıyorum bu kadına.
  • the killing'te bu ablamıza o kadar ısındım ki world war z fragmanında kendisini görünce acayip mutlu olduğumu farkettim.
  • çok karizma bir hatundur. izlemesi bi huzur veriyor ve mimiklerini çok orjinal buluyorum.
  • the killing ile tanıyıp çok sevdiğim aktris.

lakin henüz 38 yaşında olmasına rağmen daha yaşlı gösteriyor sanki, yüzündeki kırışıklıklar vs. zayıflıktan mı öyle görünüyor yoksa kendine bakmamış mı bilemedim artık.

foto 1
    foto 2
    foto 3
    foto 4
  • the killing'de, "canlandırdığım karakter* çok cool (!) biri, o yüzden rol kesmede kastıkça kasmalıyım" yanılgısına fazlaca kapılarak, ağlama vb. gibi gayet insani eylemleri ifadesine gereğince yansıtamamış, feci çuvallamış olan oyuncu.