• bir tatlı tesadüftür bazen hayat,
    hani bazı ortak noktaların olsa dahi,
    bir ortak arkadaşa bakarmış gerçek anlamda tanışmak...
    bir kaç saat konuşup, yıllardır tanıyor gibi kaynaştığım,
    sözlük nickini ise bir kaç senede ancak ezberleyebileceğim,
    sözü, fikri, yaptığı bir; düşünmeyi ve düşündürmeyi seven renkdaş yazar, güzel insan...

(bkz: o bir centilmen)
  • kendisinin transferini bitirdiğim anda kimliğini açıklaması önünde el pençe divan durmamıza neden oldu. hani bir genç yeteneği izlemeye gidersin de yanındaki çömezi beğenirsin, herif van persie olur çıkar, öyle bomba bir transfer oldu.

ayrıca ilim, irfan ve bilimum tefekkür adamı olduğundan da şüpheleniyorum muntazaman.
  • uzak köşeden mahalle arkadaşımdır. sevdiğimdir. kendisini unutmak gibi bir durum olmaz, olamaz. yatakhane oda arkadaşlığından, dershane sıra arkadaşlığına kadar uzanan bir -daşlığımız var.

entrymi sonlandırırken buradan kendisine sevgilerimi iletiyorum.
  • derdimi sikeyim butonu.
    (bkz: #36095715)

günün anlam ve önemi ile alakalı yazısını, boğazımda bir yumru, okumaya devam edemediğim yazar.
  • o da benim gibi the sopranos hayranı.
  • düzce depremini anlattığı yazısında bize o anı yaşatan yazar , allah beterinden korusun ne diyelim.
    deprem çocuklarının deprem sonrası 'yaşıyor ya' diye kimsenin ne hissettiğini umursamadığı gerçeğini yüzümüze vurmuştur. olan yine çocuklara oluyor özetle...
  • bana biraz utangac akpli ya da 17/25'ten sonra akpli olmus bir kisi gibi geldi. ıspatim yok sadece his
hesabın var mı? giriş yap