• artık çıksa da beni tatmin edeceğine olan inancım kalmadı. sene 2019 hala bekliyoruz. muhtemelen çıktığında gömülecek oyun.
  • 2021'e kadar çıkabileceğine ihtimal vermediğim oyun. artık serinin sıkı fanlarının da sabrı taştı. warband bugüne kadar en çok oynadığım bilgisayar oyunu olabilir. bunu da çok büyük bir istekle bekledim ama 2019'un ortasına geliyoruz hala bir çıkış tarihi veremediler.

talewords'un yaptığı bu inanılmaz rezillikten sonra oyunu takip etmeyi bıraktım. oyuncu kitlesinin çok büyük bir bölümünü küstürdüler. bu saatten sonra da oyun çıktığında bekledileri ilgiyi bulamazlar.
  • dün yayınladıkları blogdaki görüntüler umut vaad ediyor. grafikler ve animasyonlar gayet güncel, çıktığında çok can yakacak bu oyun kim ne derse desin. piyasada rakibi yok. istediğimiz kadar bağıralım çağıralım hazır olduğunda çıkacak işte.

mount and blade markası yurt dışında thy'den sonra en çok tanınan türk markasıdır. öyle her yiğidin harcı değil bu noktaya gelmek.

armağan abiye buradan saygılar.
  • artık duygularımızla oynamasınlar dedirten ütopik oyun.
  • her konuda eleştirin de "silah atın götüne giriyor" diye eleştirmeyin. komik oluyor.

milyonlarca dolar bütçeli oyunlarda dahi nesnelerin bir yerlere girdiğini görürsünüz. computer graphics bilmeyince kolay geliyor dışarıdan tabii bu işler.
  • gayet iyi görünüyor. güzel modlar bizi bekler
  • yıllardır beklediğimiz oyundur.

adamlar, ne sunarsa sunsun deli gibi satacaklarını biliyor. buna rağmen işi aceleye getirerek, ortaya warband dlc paketi gibi bir şey çıkarmak istemiyor. yayınladıkları görüntülerden şimdiden 100 saati gözden çıkardım. en büyük beklentim savaş mekanikleri üzerine. umarım warbandın epey üzerine çıkarırlar savaş mekaniklerini. total warda ki ordu düzenini kolayca değiştirme olayını burada da yapabilirsek mükemmel olur. müzikler konusunda da yaratıcı olurlar inşallah.
  • atın sırtına giren kılıç hatasının giderilmesi için geçecek süre, aşağı yukarı bir 10 seneyi geçebilir.

evet.
  • sabırsızlıkla beklediğim oyun çok uzun zaman oldu armağan abi. 2005’ten beri mount and blade takipçisiyim.

son blog post’dan hareketle atın yelelerindeki efekler ve koşuşu aşırı gerçekçi. ufak tefek hatalar olacak elbet.
  • lan oyunu çıkarmayacaksanız bari warbanda coop modu falan yapın oynayalım 3 sene daha
hesabın var mı? giriş yap