• dedendir ezik, sırf üst üste titreşim göndermek için eklenti indirdiğimi de hatırlıyorum çünkü normalde uygulama üst üste titreşim göndermeden önce biraz bekletiyordu. ne oldum ben şimdi turbo-über-süpper-düpper ezik mi.
    ek: bu salak başlığın tek iyi tarafı ilk defa efsane nesil kategorisine girememem, bayağı bi baymıştı çünküm
  • titreşim sınırını kaldıran programlarla art arda titreşimler göndererek arkadaşlarını gıcık eden sığırlar da vardı.

nereden mi biliyorum?
  • engeli yemiştir. bu gerzekler offline takılmanın icat edilme sebebidir. elinizin ayarını öpsünler.
  • telefondaki tek kontorle haftalarca sadece cagri birakarak (caldirarak) iletisim kurmus, arkadas grubu icerisinde ustun zeka urunu, kizilderelileri kiskandiracak kominikasyon algortmalari gelistirmis jenerasyondan sonra gelen ezik nesil.
    (bkz: fakirlik)
  • duygulandım beee.. şekil olsun diye media player den bişiler yapıp dinlediğimiz şarkıyı görsünler diye uğraşmalar bilmem neler. ah ulan
  • durum kısmını meşgule alıp titreşimi artarda yollayan nesildir.
  • whatsapp da utanan maymun gönderen adamların açtığı başlık
  • whatsapp'te arka arkaya "?" göndererek koruma altına aldığım nesil.
  • görünmez olarak girilebilme değişikliğine sebebiyet vererek msn'i yavaş yavaş bitiren nesildir. ne istediniz ulan, kız mı yok dünyada?
hesabın var mı? giriş yap