şükela:  tümü | bugün
  • sözlükte hemen hemen her başlıkta görebileceğiniz, kendilerini aydın zümreden zanneden, çağın ötesinde fikirleri olduğunu zanneden çakma modern plaza moronlarıdır.

bu elemanlar kendi ezikliklerini kapatmak ve batık maliyetlerini kurtarmak için özellikle bekaret gibi hassas konularla ilgili başlıklarda insanların önemsediği kavramları sanki geri kafalılıkmış gibi empoze etmeye çalışarak, muhafazakar düşünceye ışid kafası gibi yakıştırmalar yaparak kendilerinin çok üstün insanlar olduklarını sanıyorlar.

örnek; kocasına hizmet etmekten zevk alan kadın

eski kafalı kadınmış. bak bak bak. halbuki kocası evde otururken karısının gece klüplerinde takılması gerekiyordu. çünkü modernlik bunu gerektirir değil mi moruk 21. yüzyıldayız modernleşin biraz değil mi?

ben sizin kadar içi boş, şekilci, modernist moronlar görmedim. gelirler şimdi çomar diye yaftalarlar beni amk elitistleri. işleri güçleri ad hominem.
  • kocasına hizmet değil yardım eder.

gece kulüplerinde de takılabilir.
  • muhafazakar insanların hepsi cahil değil ama cahillerin hepsi muhafazakar.diğer yandan, elitletin hepsi moron değil fakat moronların hepsi genelleme yapar.